7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ ۰۹:۰۸:۰۷
کد مطلب:  896533
مهدی رضائی ریاست هیات ورزش دانش آموزی استان قم:
اخلاق طلایی نتیجه شطرنج بازان قمی

در رشته شطرنج مسابقات آموزشگاهی بعد از گذشت ۱۵ سال تیم قم حضور مجدد خود را به نمایش گذاشت و بعد از این سالها سعی گردید که از دانش آموزان مستعد و با اخلاق استان در این زمینه استفاده گردد که به یاری خداوند کاپ اخلاق مسابقات به دانش آموزان قمی تعلق گرفت.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قم، سی و ششمین دوره مسابقات ورزش دانش آموزان پسر سراسر کشور از تاریخ یکم لغایت هفتم مرداد ماه و همچنین سی امین دوره مسابقات دانش آموزان دختر سراسر کشور از تاریخ نهم لغایت پانزدهم مرداد ماه ۱۳۹۸ در اردوگاه شهید چمران شهرستان رامسر با شعار 《دانش آموز ورزشکار ، دوستدار محیط زیست 》 به میزبانی استان گیلان برگزار می گردد .
 
   مهدی رضائی ریاست هیات ورزش دانش آموزی استان قم ضمن تبریک موفقیت کسب شده توسط دانش آموزان رشته ی شطرنج پسران گفت:  کسب کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را به تیم شطرنج استان قم تبریک گفته و آرزومند موفقیت در زمینه های فنی و مراحل دیگر زندگی و تحصیلی این عزیزان هستیم .
رضائی گفت: استان قم در این دوره از مسابقات  مفتخر به اعزام 20 نفر در سه رشته ی : تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج به مسابقات کشوری دانش آموزان در مقطع متوسطه اول پسران به میزبانی استان گیلان شده است و در هفته آینده از تاریخ نهم لغایت پانزدهم در همین مکان دختران به رقابت خواهند پرداخت .

    وی در ادامه افزود: تیم شطرنج پسران در مقطع متوسطه اول با سرپرستی مجید اکبری و بازیکنان این تیم به نامهای امیرحسین چیانه ، علی فرشادی پناه ، علیرضا زارع و امیرعباس بابایی مطلق در این دوره از مسابقات شرکت نموده بود .

    رییس هیات ورزش دانش آموزی استان قم ادامه داد: در رشته شطرنج مسابقات آموزشگاهی بعد از گذشت ۱۵ سال تیم قم حضور مجدد خود را به نمایش گذاشت و بعد از این سالها سعی گردید که از دانش آموزان مستعد و با اخلاق استان در این زمینه استفاده گردد که به یاری خداوند نتیجه خوبی حاصل گردید، امید است در سالهای آتی بتوانیم در بحث فنی مسابقات هم جایگاه خوبی را بدست آوریم .
   رضایی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی همراهان هیات شطرنج استان قم، گفت: تشکر ویژه ای از معاونت محترم تربیت بدنی و سلامت استان و همچنین ریاست هیات شطرنج استان که در امر آموزش و هماهنگی تیم با ما همکاری لازم را داشته اند، دارم.
    در پایان مهدی رضائی خاطر نشان کرد در مرداد ماه جاری تعداد ۱۷۳  ورزشکار در غالب ۱۹ تیم در دو جنسیت در رشته های فوتسال ، والیبال ، هندبال ، تنیس روی میز ، بدمینتون ، شطرنج ، شنا ، دو و میدانی و ژیمناستیک به پنج استان کشور گیلان ، اردبیل ، اصفهان ، سمنان و چهارمحال و بختیاری از یکم لغایت سی ام مرداد ماه به رقابت خواهند پرداخت .

 

به اشتراک بگذارید :