29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ ۰۷:۵۶:۲۰
کد مطلب:  898553
راه یابی دانش آموزان هرمزگانی به مرحله نهایی دهمین المپیاد نانو

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان از راه یابی سه نفر از دانش آموزان استان به مرحله سوم و نهایی دهمین المپیاد نانو خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان؛ محمد قویدل  با اعلام این خبر افزود: از 10 دانش آموز استان که به مرحله دوم راه یافته بودند، سیده کیانا قریشی و آریا فرزانه فرد از ناحیه یک بندرعباس و نگین دیگ  زاده از ناحیه دو بندرعباس به مرحله پایانی راه یافتند.

وی خاطر نشان کرد:آزمون مرحله اول دهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، ساعت ۱۰صبح روز جمعه ۶اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸به صورت هم‌زمان در ۱۲۱شهرحوزه در کشور  با شرکت ۱۷۴۱۲دانش‌آموز داوطلب برگزار شد که ۱۵۸نفر به مرحله دوم رسیدند.

به گفته قویدل آزمون مرحله دوم نیز روز جمعه ۲۱تیرماه به صورت تستی تشریحی به میزبانی شهرهای اصفهان، بابل، بندرعباس، تبریز، تهران، دشتستان، سنندج و مشهد با حضور حداکثری دانش‌آموزان  برگزیده مرحله اول برگزار گردید و ۳۰نفری که بالاترین نمره را کسب کنند به مرحله سوم راه پیدا کردند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان در پایان گفت: برای مرحله سوم که در قالب یک اردوی عملی- آموزشی ۱۰الی ۱۵روزه در یک مرکز معتبر علمی-پژوهشی برگزار می‌شود دانش آموزان استان 26 مرداد ماه باید در تهران حضور داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :