7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ ۱۳:۰۸:۰۱
کد مطلب:  899061
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان قم:
به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار و شهادت شهید محمود صارمی

۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران روز خبرنگار نامگذاری شده است.

به نام خدا

 
۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران روز خبرنگار نامگذاری شده است.
این روز یادآور فرصتی گرانبهاست برای پاسداشت مقام شامخ انسانهای بزرگ، ارزشمند،فرهیخته و روشنفکر و تاثیرگذار در جامعه که برای آگاهی بخشی به آحاد مردم خود را وقف مسیر اطلاع رسانی صادقانه کرده‌اند: و مناسبتی است مغتنم برای تجلیل از خدمات خبرنگاران عزیزی که با تعهد و دلسوزی کشورمان را به قله‌های رفیع سعادت رهنمون می سازند. سفیران صادقی که تجسم امانت، تعهد، دلسوزی و وظیفه شناسی اند .
و به راستی در این روز به زیبایی نقش خبرنگار هویداست که الحمدالله  رب العالمین.
باور داریم نقش و قلمی که خبرنگاران متعهد مابه کار میگیرند ترجمان حریت و آزادگی است و واژگانی که آنان می سازند جز در دفاع از شرف حق و عدل نیست و آنجا که این زیبایی ها را به آغوش می کشند و همچون سربازان مسلح به شمشیر عدالت نگارش می کنند جز برای سرافرازی وطن تلاش صورت نمی دهند و به  راستی چه چیز بهتر از اینکه با تمام شور و در اوج شعور برای تقویت بنیان‌های نظام مقدس اسلامی و فراهم آوردن بسترهای پیشرونده این‌گونه اقدام نمود.
در این روز بزرگ بار دیگر درود و سلام میفرستم  به ساحت مقدس قلم و درود میفرستم بر صاحبان قلم های منظم و منزه که مصداق آشکار حرمت داری و عزت مداری در عصر حاضرند و گرامی میدارم یاد و خاطره شهدای معزز رسانه به ویژه شهید محمود صارمی عزیز را که از خاک بر افلاک پرید تا باز هم مصداق بارز حضور و تجلی آشکار هدایت برای ما زمینیان  باشد.
 امید که خبرنگاران ما همچون همیشه با چشمان تیزبین خود و با تمسک به خون پاک شهیدان و مرام بلند و عاشوراییشان برای کمک به تمامی دستگاه‌ها بویژه  ارتقای  آموزش و پرورش و مسائل تربیتی و آموزشی دانش آموزان عزیزمان کوشا بوده و با تعهد به کارهای خویش مسیر بلند اندیشی آینده سازان ایران عزیز اسلامی را برای خدمت به جامعه خود فراهم سازند که بدون شک نقش آنان بی بدیل و فراموش ناشدنی است.
 از خداوند متعال برای کلیه خبرنگاران عزیز به ویژه خبرنگاران تلاشگر و همراه با اموزش و پرورش استان قم سرافرازی روز افزون را مسئلت دارم و امیدوارم اجر تلاش های شما عزیزان در پیشگاه خداوند متعال ماجور و ماندگار باشد توفیقات روز افزون شما را در ظل توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و در سایه پیروی از منویات حکیمانه مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) از درگاه ایزد متعال خواستارم.

 

به اشتراک بگذارید :