15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ ۱۲:۲۷:۱۴
کد مطلب:  899703
به مناسبت روز خبرنگار
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان پیام تبریکی صادر کرد

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، متن پیام فاطمه مهاجرانی به شرح ذیل می باشد:

ن‌ والقلم و ما یسطرون

در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات که اطلاع‌رسانی و نشر خبریِ وقایع و حقایق از ملزومات یک جامعه است، آنچه بیش از همه چشم نوازی می‌کند، دانش مُنقّش به مهارتی است که خبرنگاران و اصحاب رسانه در ارتقای سطح آگاهی جامعه به کار می‌گیرند.

امروزه شبکه‌های اجتماعی، فضای مجازی، رسانه‌های مکتوب، صوتی و تصویری و... با بهره‌گیری از خبرنگاران توانمند و خبره، اطلاع‌رسانی را با دقت و سرعت انجام می‌دهند و در این میان خبرنگاران با برخورداری از دارایی‌هایی همچون دانش، توانش، صداقت، مهارت، تعهد، صبر، امید و انگیزه، مهمترین مؤلفه عرصه خبر و اطلاع‌رسانی جوامع محسوب می‌شوند.

نگاه جامع و امانت محور خبرنگار به رخدادها، چالش‌ها، شکست‌ها و موفقیت‌ها در عرصه ملی و بین‌المللی، موجب می‌شود تا مخاطبان رسانه با طیب خاطر و اطمینان از صحت و درستی اخبار و گزارش‌ها، در جریان سیال آگاهی‌ها قرار بگیرند. روز خبرنگار فرصت ارزشمندی برای پاسداشت زحمات و تلاش سنگربانان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی است.

این فرصت را مغتنم شمرده و ضمن قدردانی از همراهی شما فرهیختگان، روز خبرنگار را تبریک و تهنیت می‌گویم. امید است هماره در پناه خداوند منان موفق و مؤید باشید.

 

به اشتراک بگذارید :