8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ ۱۶:۴۱:۰۰
کد مطلب:  899820
در سفر به لرستان صورت گرفت؛
تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در روز خبرنگار با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در سفر به لرستان و همزمان با روز خبرنگار، در حاشیه افتتاح تالار فرهنگ خرم آباد ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهید خبرنگار محمود صارمی از خبرنگاران و اصحاب رسانه تجلیل کرد.

به گزارش معاونت روابط عمومی اطلاع رسانی آموزش و پرورش، سید جواد حسینی با تبریک روز خبرنگار به اهالی عرصه خبر و اطلاع رسانی گفت: خبرنگاران با معلمان ویژگی‌های مشترک دارند؛ همانطور که معلم فکور آگاهی بخش به جامعه است خبرنگاران ‌ نیز معلمان آگاهی بخش جامعه هستند.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران نورافکن هایی هستند تا کارکردهای مثبت و منفی حاکمیت دیده شود، ادامه داد: خبرنگاران بهترین واسطه دولت و مردم هستند.

حسینی با اشاره به اینکه خبرنگاران چشم و گوش مردم هستند، ادامه داد: خبرنگاران آگاهی بخشی به جامعه را در جبهه خبر برعهده دارند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه رسانه ها؛ آموزش و پرورش را به جامعه پیوند دهند، ادامه داد: اگر رسانه‌ها پیوند دهنده آموزش و پرورش با جامعه باشند، مدرسه، جامعه و جامعه، مدرسه می‌شود.

در مراسم تجلیل از خبرنگاران فرهنگی استان لرستان با حضور؛ سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، شاپور محمدزاده سرپرست مرکز هماهنگی و حوزه وزارتی و  رییس سازمان نهضت سوادآموزی، حیدری مدیرکل نوسازی مدارس لرستان و زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش لرستان برگزار شد و از 30 خبرنگار استان لرستان تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :