24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ ۱۰:۰۳:۱۴
کد مطلب:  900185
"وحید گلستان" دبیر چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد شد

معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ابلاغی " وحید گلستان" را به عنوان " دبیر چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد" منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، متن کامل ابلاغ حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ذوعلم خطاب به وحید گلستان به شرح زیر است:

 

برادر ارجمند جناب آقای وحید گلستان

اسناد تحولی آموزش و پرورش و رشد و توسعه ی رسانه ها و نقش موثرشان در تربیت نسل ها باعث شده، فرصت گفتمانِ ذوق ورزانه در خصوص رسانه فیلم آموزشی، پس از حدود پنج دهه برگزاری جشنواره بین المللی فیلم رشد، هنوز خواستی تازه و بدیع و ضرورتی اثربخش محسوب گردد.

 فیلم آموزشی، با برانگیختن ارزش‌های فطریِ زیباجویی، حقیقت‌دوستی و کنجکاویِ دانش افزا، با ایجاد تنوع در محیط یادگیری، منجر به تسهیل، تعمیق و ملموس نمودن مفاهیم از انتزاعات تا مشاهدات می شود و تجربه‌ی موفق انتقال ارزشهای اخلاقی و معارف دینی در فیلم آموزشی، اهمیت این رسانه و رویداد جشنواره را دو چندان می کند.

با توجه به سوابق درخشان شما در حیطه ی بینارشته ای مربوط به فیلم آموزشی و بنا به پیشنهاد مدیرکل محترم دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، طی این ابلاغ به عنوان "دبیر چهل و نهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد" منصوب می شوید.  امید است با یاری خداوند متعال در  نخستین جشنواره گام دوم انقلاب، با همدلی و همکاری همکاران خدوم سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و نیز جلب مشارکت حداکثری دستگاه های مرتبط، برگی پرافتخار بر درخت پرثمر جشنواره فیلم رشد  بیفزایید و در ارتقای کمی و کیفی جشنواره در مسیر اثربخشی تربیتی - هنری و انطباق با اسناد تحولی آموزش و پرورش به ویژه برنامه درس ملی تلاشی دو چندان مبذول دارید.

توفیق جناب عالی و همراهانتان را در این عرصه اثرگذار از درگاه احدیت خواستارم.

 

علی ذو علم

معاون وزیر و رئیس سازمان

به اشتراک بگذارید :