29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ ۰۹:۰۱:۴۲
کد مطلب:  900799
ثبت نام در نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد آغاز شد

با اعلام دبیرخانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی از 16 مرداد ماه ثبت نام در نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد سال ‌تحصیلی 99-1398 آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، دبیرخانة نهمین دوره جشنوارة تولید محتوای الکترونیکی رشد فعالیت خود را از تیر ماه امسال آغاز کرد و دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها برگزار می‌کنند.

جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد در سه بخش دانش‌آموزی (دانش آموزان پایه ششم ابتدایی، دورة متوسطه اول و دوم، هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش)، معلمان و مربیان (آموزگاران و دبیران دوره ابتدائی، و متوسطه اول و دوم، معلمان مدارس استثنایی، غیر دولتی و استعدادهای درخشان؛ هنرآموزان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش، مدرسان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیری شهید رجایی، کارکنان آموزشی شاغل در ادارات آموزش و پرورش، کادر اداری مدارس) و دانشجویان (شامل دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان، دانشجویان دانشگاه شهید رجایی) برگزار می‌شود.

تولید قطعات آموزشی با موضوعات درسی، پرورشی، انقلابی، دینی به ویژه معارف قرآنی و اسلامی، تربیت بدنی، سلامت و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و تولید قطعات و نرم افزارهای سرگرمی و بازی‌های آموزشی با تأکید بر مفاهیم درسی از جمله محورها و موضوعات این دوره از جشنواره می‌باشد.

این جشنواره بازه زمانی مرداد ماه تا اسفندماه 1398 را در بر می‌گیرد و از 16 مرداد ثبت نام داوطلبان در سامانه جشنواره آغاز شد.

گفتنی است همچون دوره‌های قبل، داوری آثار در دو سطح استانی و کشوری انجام خواهد شد و علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا تاریخ 1398/08/30 فرصت دارند  به سامانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد به نشانی https://ecf.roshd.ir/  مراجعه و ضمن مطالعه دستورالعمل، ضوابط و مقررات جشنواره، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

به اشتراک بگذارید :