7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ ۰۹:۰۴:۴۹
کد مطلب:  900834
مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین در بازدید از خبرگزاری ایلنا به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد:
تاثیر دوجانبه خبرگزاری ها و آموزش و پرورش در مسائل فرهنگی

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین تاثیر خبرگزاری ها و آموزش و پرورش در مسائل فرهنگی را دوجانبه خواند.

به گزارش خبرگار ایلنا از قزوین، صبح امروز خیرالله رحمانی مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین به مناسبت هفته خبرنگار، از خبرگزاری ایلنا قزوین بازدید کرد.

وی در بازدید از خبرگزاری ایلنا استان قزوین گفت: لازمه حل مشکلات آموزش وپرورش ایجاد باور تعلیم و تربیت است که توسط رسانه ها انجام می شود.

رحمانی اظهار کرد: در مباحث فرهنگی و فرهنگ سازی هیچ رسانه ای جایگزین روزنامه نمی شود و با توجه به مشکلات موجود در بحث نشر مطبوعات، نشریات همچنان جایگاه خود را حفظ کرده اند.

رحمانی تاکید کرد: مطالبات فرهنگیان از مباحث مهمی بود که این مطالبات از سال ۹۵ پرداخت نشده بود و امسال بخش زیادی از آن پرداخت شده و نسبتا وضعیت خوبی ایجاد شده است.

وی ادامه داد: کسی که مسئولیتی را برعهده می‌گیرد باید مسئولیت پذیر باشد و با رسانه ها تعامل داشته باشد اما متاسفانه مدیران گذشته استان قزوین در حق استان کم کاری کرده اند و این کم کاری ها باید جبران شود.

رحمانی با توجه به کمبود قضای آموزشی در استان تصریح کرد: در پونک و ولایتفضای آموزشی بسیار کم است. بحث مبلمان شهری و ایجاد فضا بر عهده آموزش و پرورش نیست بلکه برعهده کسی است که آن مکان را احداث می کند و باید امکانات لازم را تهیه کند.

وی با اشاره به احداث فضاهای آموزشی جدید در استان گفت: یک مدرسه در شهرستان آبیک، سه مدرسه در شهرستان تاکستان و یک مدرسه قزوین و بزرگترین مدرسه کشاورزی در شهرستان خرمدشت با همکاری خیرین در حال احداث است.

به اشتراک بگذارید :