3 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۰۹:۴۱:۱۶
کد مطلب:  900873
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در بازدید از خبرگزاری مهر به مناسبت روز خبرنگار:
نقش رسانه ها در تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش بسیار پر رنگ و مشهود است

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: رویکرد فرهنگی و عالمانه و نوع نگارش قلم خبرگزاری مهر در استان بسیار نافذ و تاثیرگذار است و به پیشبرد برنامه های آموزشی استان کمک زیادی کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان به مناسبت روز خبرنگار روز چهارشنبه به همراه مومنی مدیر روابط عمومی با حضور در دفتر خبرگزاری مهر استان قزوین این روز را به همکاران رسانه تبریک گفت.  

رحمانی در این دیدار اظهارداشت: یکی از دغدغه ها ما در آموزش و پرورش مطالبات فرهنگیان و تامین سرانه مورد نیاز در مناطق مختالف شهری است که با کمک خیرین و مسئولان برای تامین آن اقدام کرده ایم.

رحمانی تصریح کرد: خوشبختانه در پرداخت مطالبات حق الزحمه نیروهای آموزش و پرورش و حق التدریس فرهنگیانبه وضعیت خوبی رسیده ایم و با پیگیری مستمر تلاش می کنیم این نگرانی برطرف شود.

کمبود سرانه آموزشی مهمترین دغدغه است 

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین یادآورشد: مهمترین دغدغه ما کمبود سرانه آموزشی در برخی مناطق مانند پونک،  ملاصدرا، ولایت است که باید برای حل آن با کمک مسئولان ارشد استان همت کنیم و غفلت پذشته جبران شود.

وی بیان کرد: با پیگیری های انجام شده دو قطعه زمین دو هزار متری از سوی اداره راه و شهرسازی برای ساخت مدرسه اختصاص داده شده گه امیدواریم بزودی عملیات ساخت آن آغاز شود.

رحمانی افزود: تنها در منطقه پونک با استقرار شهروندان در برج های ۹۶۰ واحدی تامین اجتماعی باید حداقل ۴ مدرسه را آماده کنیم که دغدغه تامین زمین از مهمترین مشکلات و چالش هاست.

فعالیت خبرگزاری مهر عالمانه است

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در خصوص فعالیت خبرگزاری مهر اظهارداشت: شما وقتی کتاب شهید مطهری را باز  می کنید حتی اگر چند صفحه آن را بخوانید چون به قلم شهید مطهری است برای شما اثربخش و مفید است و حتما لذت می برید و من باید اذعان کنم وجود نیروهای متعهد و دلسوز و کاربلد موجب شده این خبرگزاری بدون حاشیه و بسیار عالمانه در استان حرکت کند و رویکرد عاقلانه و عالمانه شما در این رسانه بسیار مشهود و ارزشمند است.

رحمانی گفت: نقش شما در تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش استان قزوین بسیار پر رنگ و مشهود است و از همراهی این رسانه خوب با آموزش و پرورش تشکر و قدردانی می شود.

وی خواستار تداوم همراهی خبرگزاری مهر با آموزش و پرورش در ادامه مسیر برای رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی این سازمان شد.  

به اشتراک بگذارید :