24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  900905
معصومه ابتکار در نهمین دوره اختتامیه اردوی ملی دانش آموزان پیشتاز دختر اعلام کرد؛
آمادگی معاونت امور زنان ریاست جمهوری جهت همکاری مشترک در موضوع مهارت‌های ارتباطی

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در نهمین دوره اختتامیه اردوی ملی دانش آموزان پیشتاز دختر از آمادگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری جهت همکاری با سازمان دانش‌آموزی در حوزه مهارت‌های ارتباطی خبر داد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش؛ معصومه ابتکار در آیین نهمین دوره اردوی ملی جشنواره مهارت‌های تشکیلاتی دانش آموزان پیشتاز دختر سازمان دانش‌آموزی اظهار کرد: مهارت‌هایی که در این اردو فراگرفته‌اید، می‌تواند در زندگی اجتماعی خیلی کمک‌کننده باشد، مهارت‌هایی که توانمندی‌های شمارا در مراقبت از خود، شکوفایی استعدادها افزایش می‌دهد و در انتخاب‌های زندگی مانند انتخاب همسر، شغل، رشته تحصیلی و سایر انتخاب‌ها می‌تواند کمک‌کننده باشد.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه مهارت‌هایی که در این مدت آموخته‌اید در نظام آموزش‌وپرورش موردتوجه قرارگرفته است و بارها توسط رئیس‌جمهور مورد تأکید قرارگرفته‌اند، اظهار کرد: مهارت‌های اجتماعی از علوم مورد تدریس در مدارس کمتر نیست و در همه سطوح زندگی و برنامه‌های آموزشی توانمندی‌های ما را به خودمان نشان می‌دهد؛ و در کشف و شناسایی استعدادهایمان به ما کمک می‌کند.

وی گفت: در سفر زندگی نیاز به مهارت‌های ارتباطی داریم به‌طوری‌که با خودمان آشتی باشیم و قدر خود را بدانیم تا بتوانیم با خداوند ارتباط برقرار کنیم و با طبیعت دوستی برقرار کنیم که دوستی با طبیعت به معنای دوستی با خودمان و خدا است.

ابتکار بر اهمیت مهارت‌هایی مانند شنیدن و گفتگو کردن تأکید کرد و گفت: در معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری آمادگی داریم تا به‌طور مشترک مهارت‌های ارتباطی را به‌طور مشترک با سازمان دانش‌آموزی کارکنیم و با همیاری مربیان سازمان و دانش آموزان این موضوع را در سازمان به‌طور تخصصی اجرایی کنیم.

به اشتراک بگذارید :