2 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۰:۰۸:۲۶
کد مطلب:  900938
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز مطرح کرد:
نیاز به فضاهای جدید آموزشی با راه اندازی مترو هشتگرد و روانه شدن سیل جمعیت به شهرستان ساوجبلاغ

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: با راه اندازی مترو کرج-هشتگرد و روانه شدن سیل جمعیت به شهرستان ساوجبلاغ به فضاهای جدید آموزشی نیاز خواهیم داشت.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، سالار قاسمی در دیدار با پالیزگیر فرماندار و حجت الاسلام مختاری امام جمعه ساوجبلاغ گفت:  با راه اندازی مترو کرج-هشتگرد و روانه شدن سیل جمعیتی به شهرستان ساوجبلاغ به فضاهای جدید آموزشی نیاز خواهیم داشت که باید از حالا پیش بینی های لازم در این خصوص صورت بگیرد.

قاسمی در این دیدار ضمن تشکر از همراهی فرماندار و امام جمعه شهرستان با آموزش و پرورش گفت: درمانگاه فرهنگیان شهرستان ساوجبلاغ موقعیت ویژه ای دارد و در صورت توسعه می تواند یکی از بهترین درمانگاه های فرهنگیان کشور باشد و درآمد پایداری برای آموزش و پرورش شهرستان ایجاد می کند که در توسعه سایر زیرساخت های آموزشی و پرورشی ساوجبلاغ به کار خواهد آمد.

وی افزود: کارگروهی ویژه با حضور آموزش و پرورش استان، نماینده شهرستان ساوجبلاغ در مجلس، فرماندار و امام جمعه برای توسعه و تجهیز درمانگاه فرهنگیان شهرستان تشکیل خواهیم داد تا این موضوع را به صورت ویژه پیگیری کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان داشت: از مدیر آموزش و پرورش ساوجبلاغ خواسته ام فهرست پروژه های نیمه کاره را اعلام کند تا در دیدار با رییس سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس کشور اعتبارات لازم را برای تکمیل آن جذب کنیم.

به اشتراک بگذارید :