6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۰۹:۳۵:۰۰
کد مطلب:  900951
رییس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان قم:
آغاز فعالیت ۵ پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری در استان قم+ آدرس و تلفن

آغاز فعالیت پنج پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری در استان

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قم؛ «اصغر هاتفی» اظهار داشت: امسال نسبت به سال گذشته یک پایگاه انتخاب رشته کنکور سراسری به مجموع پایگاه هایی که سال قبل فعالیت می کردند، افزوده شده است.
وی ادامه داد: سعی شده از حضور بهترین مشاوران خبره در پایگاه های مزبور استفاده شود و لذا مشاوران در دوره های خاصی که به همین منظور در سازمان سنجش کشور و سپس در استان برگزار شد، شرکت کرده و با آخرین هماهنگی های انتخاب رشته کنکور سراسری و نرم افزار تخصصی و کاربردی مربوطه آشنا شده اند.

رییس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی آموزش و پرورش قم تاکید کرد: پایگاه های انتخاب رشته به منظور جلوگیری از فعالیت مراکز غیرعلمی که به دریافت هزینه های سنگین از داوطلبان کنکور انتخاب رشته اقدام می کنند و نیز با هدف حمایت علمی و کارشناسی از داوطلبان کنکور در انتخاب رشته و هدایت تحصیلی آنها برای کسب موفقیت های تحصـیلی و کاهش بار روانی دانش آموزان و اولیاء آنان، فعال شده است.

هاتفی افزود: پایگاه های مزبور در سطح ادارات آموزش و پرورش در حال فعالیت هستند تا خانواده های محترم دسترسی آسانی جهت انتخاب رشته داشته باشند.
لازم به ذکر است: تمامی داوطلبان باید مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و بخش پیوست های دفترچه راهنما، کدرشته های تحصیلی مورد علاقه خود را مشخص کرده و از روز یکشنبه ۲۰ مرداد تا روز پنجشنبه ۲۴ مرداد ۹۸ به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته اینترنتی درج کنند.

 

به اشتراک بگذارید :