8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۴:۳۴:۵۰
کد مطلب:  901352
معاون تربیت‌بدنی و سلامت در افتتاحیه سی‌امین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر؛
طرح‌های «مدرسه قهرمان» و «مدرسه میزبان» همسو با رویکرد مدرسه محوری دنبال می‌شود

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش ‌و پرورش در افتتاحیه سی‌امین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر اظهار کرد: طرح‌های «مدرسه قهرمان» و «مدرسه میزبان» همسو با رویکرد مدرسه محوری دنبال می‌شود.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، مهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی در آیین افتتاحیه سی‌امین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان دختر سراسر کشور که در اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم برگزار می‌شود، اظهار کرد: مسابقات دانش‌آموزی در سطح منطقه در مدرسه برگزار می‌شود. بر اساس این طرح هر مدرسه به کمک کادر مدرسه و منطقه میزبانی یکی از رشته‌های ورزشی را به عهده می‌گیرد.

وی تأکید کرد: طرح‌های «مدرسه قهرمان» و «مدرسه میزبان» به این منظور برگزار می‌گردند تا مدرسه مأوای ورزشی دانش‌آموزی شود و این طرح‌ها در راستای رویکرد مدرسه محوری در آموزش‌وپرورش است و بر همین اساس مدرسه را کانون تحول محله می‌دانیم.

حمیدی در ادامه با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در خصوص شادابی در مدارس اظهار داشت: طرح مدرسه میزبان در کنار المپیادهای درون مدرسه‌ای با فعالیت‌های جذاب مدرسه‌ای به دنبال ایجاد شادابی در مدارس است؛ درنهایت به دنبال آن هستیم تا دانش‌آموز، مدرسه، محله و کشور شاد و بانشاط و فعال را محقق کنیم.

به اشتراک بگذارید :