7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۰۹:۵۰:۰۰
کد مطلب:  901496
نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی خبرداد:
تخصیص ۱۵۰ میلیارد ریال برای خرید وسایل سرمایشی مدارس استان بوشهر

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال برای خرید وسایل سرمایشی به مدارس استان تخصیص یافته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، حجت الاسلام عبدالحمید خدری صبح امروز  در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش دیلم اظهار داشت: انتصاب یک نیروی بومی منطقه در منصب مهمی چون ریاست آموزش و پرورش از اقدامات تحسین برانگیزی است که سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در شهرستان دیلم به کار گرفته است.

وی  افزود: تغییرات در آموزش و پرورش استان بوشهر از بدو ورود سرپرست جدید اداره کل بسیار محسوس بوده است و همه‌ آن‌ها در جهت پیشبرد بهتر اهداف آموزشی و پرورشی است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مصادیق این تغییرات رایزنی مناسب با رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور است که طی آن بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال برای خرید وسایل سرمایشی به مدارس استان تخصیص یافته که این مهم برای اولین بار است.

خدری همچنین ضمن تشکر از زحمات  عباس امید به عنوان مدیر پیشین آموزش و پرورش دیلم بیان کرد: تلاش شبانه روزی، جهد و برنامه ریزی از خصوصیات بارز این نیروی بومی است و برای وی در پست جدید که سرپرست معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خواهد بود آرزوی موفقیت می کنم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر جدید آموزش و پرورش دیلم، وی را فردی مسلط و دارای کارنامه‌ای قابل قبول دانست و عنوان کرد: امیداست با این انتصاب، روزهای درخشان و موفقی در آموزش و پرورش دیلم رقم بخورد.

در پایان با معرفی محمدمهدی محسنیبه عنوان مدیر جدید آموزش وپرورش شهرستان دیلم از فعالیت‌ها وکوشش‌های عباس امید در این پست قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :