7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ ۱۰:۱۵:۰۰
کد مطلب:  901497
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر:
ظرفیت نخبگان در ادارات آموزش وپرورش استان بوشهر استفاده شود

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر خواستار استفاده از ظرفیت نخبگان در ادارات آموزش و پرورش شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، غلامحسین حسینی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش دیلم اظهار داشت: آموزش و پرورش باید از هرگونه سیاست زدگی و بازی های سیاسی به دور باشد تا بتواند وظیفه خطیر خود، یعنی تربیت و تعلیم فرزندان این مرز و بوم را به نحو احسن انجام دهد.

وی  تصریح کرد: انتظار می‌رود با مدیریت و درایت مدیر جدید آموزش و پرورش که سابقه درخشانی در مجموعه آموزش و پرورش و دولت دارد، استفاده از نخبگان و مشورت با متخصصین حوزه آموزش و پرورش شتاب بیشتری گیرد و روند آموزشی و پرورشی شهرستان در جایگاه مطلوب تری کمافی السابق به راه خود ادامه دهد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: استفاده از نخبگان، نیروهای توانمند و تعامل با مردم و اولیا از امور مهمی است که آموزش و پرورش باید به عنوان اصول کار خود آن ها را سرلوحه قرار دهد.

فرماندار دیلم نیز با ابراز رضایت از این انتصاب و آروزی موفقیت برای مدیر سابق آموزش و پرورش دیلم در منصب جدید اظهار داشت: آموزش و پرورش بزرگترین نهاد اجتماعی و فراتر از یک وزارتخانه است و تمام دستگاه ها بایدنهایت همکاری را با این مجموعه مهم داشته باشند.

عبدالامیر قاسمی افزود: توجه ویژه به سند تحول بنیادین به عنوان یکی از اسناد مهم کشور، آمادگی برای پروژه مهر ۹۸ و برنامه ریزی مناسب برای شروع سال تحصیلی، موارد مهمی است که پیش روی مدیر جدید آموزش و پرورش قرار خواهد داشت.

وی ضمن تاکید بر ایجاد انسجام در مجموعه آموزش و پرورش تصریح کرد: باید از منتقدان و نظرات آن‌ها به خوبی بهره برد اما کسانی که قصد تخریب و توهین دارند و مشغول پاشیدن بذر ناامیدی در میان مردم هستند را  باید نادیده گرفت.

فرماندار دیلم گفت: از مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان با توجه به رزومه درخشان و توانمندی های فراوان اتظار می رود تا با استفاده از ظرفیت های گوناگون و نظرات مختلف، مشورت و تعامل مناسب با اولیا و مردم و همکاری بیش از پیش با خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار آموزش و پرورش را به روزهای درخشان تری سوق دهد.

قاسمی همچنین همکاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دولت و آموزش و پرورش را از اتفاقات مثبت ارزیابی کرد و گفت: از جمله مهمترین دستاوردهای این وحدت، تخصیص بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبارات عمرانی برای ساخت سالن‌های ورزشی به آموزش و پرورش دیلم است که تا دو سال آینده قابل بهره برداری خواهد بود.

در پایان با معرفی محمدمهدی محسنیبه عنوان مدیر جدید آموزش وپرورش شهرستان دیلم از فعالیت‌ها وکوشش‌های عباس امید در این پست قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :