5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ ۱۰:۵۰:۰۰
کد مطلب:  901741
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در بازدید از خبرگزاری فارس :
لازم است از ظرفیت رسانه‌ها در پیشبرد اهداف انقلاب بهره‌گیری کرد / آموزش‌وپرورش و رسانه‌ها دغدغهٔ مشترکی در فرهنگ‌سازی دارند

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین گفت: آموزش‌و‌پرورش و رسانه‌ها دغدغه‌های مشترکی در بحث فرهنگ‌سازی و انتقال فرهنگ دینی و ملی دارند که لازم است به آن‌ها رسیدگی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، خیرالله رحمانی، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین، صبح امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری فارس به مناسبت روز خبرنگار، ضمن تشکر از زحمات این خبرگزاری گفت: رسانه‌ها جذابیتی خاص و جایگاهی ویژه برای مخاطبین دارند که لازم است از این ظرفیت به ‌نحو احسن استفاده شود.

وی افزود: آموزش‌وپرورش و رسانه‌ها دغدغه‌های مشترکی در بحث فرهنگ‌سازی و انتقال فرهنگ دینی و ملی دارند که لازم است در راستای تحقق هرچه بیشتر این دغدغه‌ها تلاش شود.

رحمانی ادامه داد: خبرگزاری فارس عالمانه و عاقلانه در مسیر تحقق دغدغه‌های انقلاب پیش می‌رود که این مسئله ارزش فراوانی دارد.

این مسؤول بیان کرد: آموزش‌وپرورش با جان‌ودل هرگونه نقدی را می‌پذیرد و برای پذیرش انتقادات و پاسخ به سؤالات  و روشنگری‌ها آماده است.

وی اضافه کرد: لازم است از ظرفیت رسانه‌ها در پیشبرد اهداف انقلاب بهره‌گیری کرد، علی‌الخصوص رسانه‌ای مانند خبرگزاری فارس که نگاهی انقلابی و همسو با نظام و ارزش‌های انقلاب دارد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان قزوین در پایان اظهار کرد: آموزش‌وپرورش همانند درمانگاه دردها است و طبق فرمایش رهبرمعظم‌انقلاب، همهٔ دستگاه‌های اجرایی باید با تمام قوا کمک کنند که مشکلات آموزشی کشور حل‌و‌فصل گردد.

به اشتراک بگذارید :