24 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۰۹:۵۰:۱۴
کد مطلب:  901790
در دومین جلسه شورای پروژه مهر استان اردبیل عنوان شد
28 پروژه آموزشی و ورزشی در سال تحصیلی جدید تحویل آموزش و پرورش استان خواهد شد

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل کل آموزش و پرورش استان اردبیل از تحویل 22 مدرسه با 134 کلاس درس، 6 سالن ورزشی، 1 زمین چمن مصنوعی و 7 نمازخانه آموزشگاهی توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس به آموزش و پرورش استان برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

به  گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، احمد ناصری که در دومین جلسه شورای پروژه مهر استان صحبت می کرد افزود: سیاست وزارت آموزش و پرورش ، استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس بوده و همچنین برچیده شدن مدارس خشتی و گلی است.

ناصری تصریح کرد: در این راستا مقررشده است تا اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان نسبت به گازکشی مدارس روستایی دارای گاز، اقدام نموده و سیستم گرمایشی این مدارس را از بخاری های نفتی به پکیج و حرارات مرکزی مجهز نمایند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: بر اساس پروژه مهر استان و در راستای ساماندهی نیروی انسانی، امکان صدور ابلاغ برای 95 درصد از نیروهای رسمی و سایر همکاران وجود دارد بنابراین تاخیر در این خصوص شایسته نیست.

احمد ناصری افزود: استمرار خدمت همکاران بر اساس بخشنامه های صادره انجام خواهد شد و بحث تقاضاهای بازنشستگی پیش از موعد نیز قابل بررسی است.

ناصری همچنین با اشاره به سامانه ارزیابی پروژه مهر مدارس افزود: کار بسیار ارزشمندی در حوزه فناوری استان انجام شده و از اتلاف وقت و کاغذ به نحو شایسته ای جلوگیری شده است.

وی خاطر نشان ساخت: با راه اندازی این سامانه جدید بانک اطلاعاتی بسیار خوبی از وضعیت کمی و کیفی مدارس به دست خواهد آمد و لازم است این سامانه در طول سال به روز رسانی شده و معاونین محترم در بخش های مختلف نظارت و استفاده کافی از این اطلاعات را داشته باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل همچنین با اشاره به تدوین شعار برای سالتحصیلی جدید افزود: اداره کل مانند سنوات قبل یک شعار کلی برای تمامی نواحی و مناطق و مدارس در نظر خواهد گرفت اما خود مدارس نیز در صورت تمایل می توانند بر اساس اهداف دوره تحصیلی مربوطه شعار خاص مدرسه خود را نیز انتخاب نمایند.

احمد ناصری همچنین با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار، و تقدیر از خبرنگاران به خصوص صدا و سیمای مرکز اردبیل در انعکاس فعالیت های آموزش و پرورش استان در طول سال، گفت: بایستی از ظرفیت خبرنگاران در راستای آگاهی سازی والدین از برنامه های آموزش و پرورش و نحوه اجرای سند تحول بنیادین استفاده کرد.

به اشتراک بگذارید :