24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  901827
بهره‌برداری از 28 پروژه آموزشی و ورزشی در سال تحصیلی جدید در استان اردبیل

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل از تحویل 22 مدرسه با 134 کلاس درس، 6 سالن ورزشی، 1 زمین چمن مصنوعی و 7 نمازخانه آموزشگاهی توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس به آموزش ‌و پرورش استان برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، احمد ناصریدر دومین جلسه شورای پروژه مهر استان اظهار کرد: سیاست وزارت آموزش‌وپرورش، استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس و برچیده شدن مدارس خشتی و گلی است.

ویتصریح کرد: در این راستا مقررشده است تا اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان نسبت به گاز کشی مدارس روستایی دارای گاز، اقدام کرده و سیستم گرمایشی این مدارس را از بخاری‌های نفتی به پکیج و حرارت مرکزی مجهز کند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل اظهار داشت: بر اساس پروژه مهر استان و در راستای ساماندهی نیروی انسانی، امکان صدور ابلاغ برای 95 درصد از نیروهای رسمی و سایر همکاران وجود دارد بنابراین تأخیر در این خصوص شایسته نیست.

ناصری افزود: استمرار خدمت همکاران بر اساس بخشنامه‌های صادره انجام خواهد شد و بحث تقاضاهای بازنشستگی پیش از موعد نیز قابل ‌بررسی است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل همچنین با اشاره به سامانه ارزیابی پروژه مهر مدارس افزود: کار بسیار ارزشمندی در حوزه فناوری استان انجام‌شده و از اتلاف وقت و کاغذ به نحو شایسته‌ای جلوگیری شده است.

وی خاطرنشان ساخت: با راه‌اندازی این سامانه جدید بانک اطلاعاتی بسیار خوبی از وضعیت کمی و کیفی مدارس به دست خواهد آمد و لازم است این سامانه در طول سال به‌روزرسانی شده و معاونین محترم در بخش‌های مختلف نظارت و استفاده کافی از این اطلاعات را داشته باشند.

مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان اردبیل همچنین با اشاره به تدوین شعار برای سال تحصیلی جدید افزود: اداره کل مانند سنوات قبل یک شعار کلی برای تمامی نواحی و مناطق و مدارس در نظر خواهد گرفت اما خود مدارس نیز در صورت تمایل می‌توانند بر اساس اهداف دوره تحصیلی مربوطه شعار خاص مدرسه خود را نیز انتخاب نمایند.

به اشتراک بگذارید :