7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ ۱۲:۱۲:۴۵
کد مطلب:  901954
راه اندازی ۱۲ پایگاه انتخاب رشته در استان اردبیل

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل از راه اندازی ۱۲ پایگاه انتخاب رشته کنکورسراسری در این استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، سید غلامحسن خلیلی موسوی با اعلام این خبر اظهار داشت : ارائه خدمات مناسب و مطلوب به دانش آموزان و ایجاد رضایت مندی در خانواده ها و وحدت رویه در پایگاه ها، توجیه مشاوران و عوامل اجرایی پایگاه ها در ارائه مطلوب خدمات انتخاب رشته به دانش آموزان مورد تاکید قرار گرفته و تمهیدات لازم در این راستا در نظر گرفته شده است .

خلیلی موسوی با بیان اینکه خدمات مشاوره ای کامل به داوطلبان با به کارگیری مشاوران دوره دیده و مجرب انجام خواهد گرفت ، تصریح کرد: ارائه خدمات انتخاب رشته حضوری در مناطق فاقد پایگاه به صورت جوار انجام می گیرد .

وی بیان کرد : ۱۲پایگاه انتخاب رشته کنکور در نواحی و مناطق استان از جمله نواحی 1 و2 اردبیل،مشگین شهر، پارس آباد، گرمی، خلخال، بیله سوار، نمین و مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانش آموزی استان آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت حضوری و مجازی به داوطلبان کنکور سراسری و آزاد می باشند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل با بیان اینکه مراکز و پایگاه های مشخص شده ،مورد تایید و نظارت آموزش و پرورش استان می باشد ،ابراز داشت : با توجه به اهمیت موضوع انتخاب رشته و حضور مشاوران مجرب و دوره دیده در این پایگاه ها،از والدین و متقاضیان انتخاب رشته انتظار می رود به پایگاه های مشخص شده در سطح استان مراجعه نمایند.

به اشتراک بگذارید :