6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ ۱۴:۲۲:۳۶
کد مطلب:  902771
معاونت تربیت بدنی و سلامت:
درخشش طلای دانش آموز دو و میدانی استان قم در مسابقات کشوری

تیم مسابقات دو و میدانی ماده پرش سه گام با سرمربی گری حسین حیدری و سرپرستی ابوالفضل قنبری به این دوره از مسابقات اعزام شده بود که با درخشش محمدمبین رحیمی موفق به کسب مدال طلای ارزشمند دو و میدانی گردید.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قم،استان چهارمحال و بختیاری میزبان مسابقات دومیدانی، شنا و ژیمناستیک در بخش  سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی پسران سراسر کشور از  تاریخ بیستم مردادماه لغایت بیست و چهارم مردادماه و سی امین دوره مسابقات ورزشی دختران می باشد.

   محسن رمضان بیگی معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قم ضمن ابراز خرسندی و تبریک موفقیت کسب شده توسط دانش آموز محمدمبین رحیمی در مسابقات دو و میدانی ماده پرش سه گام گفت: این دوره از مسابقات ورزشی به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری تا بیست و چهار مردادماه ادامه دارد و تاکنون تیم کانون قهرمان استان قم موفق به کسب مدال طلا در مسابقات دو و میدانی شده است.

   رمضان بیگی گفت: استان قم مفتخر به اعزام 17 دانش آموز در سه رشته ی : دومیدانی 5 نفر، شنا 6 نفر و ژیمناستیک 6 نفر به همراه 6 نفر مربی و سرپرست در مسابقات کشوری دانشآموزان پسر استان چهارمحال و بختیاری شده است.

   معاونت تربیت بدنی و سلامت در ادامه افزود: تیم مسابقات دو و میدانی ماده پرش سه گام با سرمربی گری حسین حیدری و سرپرستی ابوالفضل قنبری به این دوره از مسابقات اعزام شده بود که با درخشش محمدمبین رحیمی موفق به کسب مدال طلای ارزشمند دو و میدانی گردید.

   وی ادامه داد: مسابقات در دوره متوسطه اول در شهرکرد از تاریخ بیستم مردادماه لغایت بیست و چهارم مردادماه یک هزارو سیصد و نود و هشت برگزار شده است.

   در پایان محسن رمضان بیگی معاونت تربیت بدنی و سلامت ضمن آرزوی موفقیت برای دانش آموزان ورزشکار استان افزود: مسابقات دختران نیز از هفته ی آینده تاریخ بیست و شش  لغایت سی ام مردادماه به میزبانی مردم و مسئولین خونگرم و تلاشگر شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد گردید.

 

به اشتراک بگذارید :