2 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ ۰۹:۱۰:۰۰
کد مطلب:  903139
سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر:
اولیای دانش آموزان به پایگاه های انتخاب رشته آموزش و پرورش اعتماد کنند

سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: اولیای دانش آموزان به پایگاه های انتخاب رشته آموزش و پرورش اعتماد کنند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، غلامحسین حسینی صبح امروز در بازدید از مراکز مشاوره و پایگاه های انتخاب رشته مرکز استان با بیان اینکه مسئولیت اصلی انتخاب رشته دانش آموزان بر عهده مشاوران است اظهار داشت: اولیای دانش آموزان به پایگاه های انتخاب رشته آموزش و پرورش اعتماد کنند و از مراجعه به افراد غیرمتخصص در این زمینه بپرهیزند.
 وی از ارائه خدمات مشاوره فردی و گروهی به دانش آموزان و خانواده ها در مراکز و هسته های مشاوره آموزش و پرورش استان خبر داد و افزود: در مراکز و هسته های مشاوره آموزش و پرورش علاوه بر انتخاب رشته دانشگاهی خدماتی همچون صدور کارنامه دانش آموزان، انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش به صورت رایگان برای داوطلبان انجام می شود.
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: پایگاه های انتخاب رشته دانش آموزان متشکل از مشاوران رسمی، مورد تایید و دارای مجوز صلاحیت حرفه ای از آموزش و پرورش استان هستند.
حسینی با بیان اینکه انتخاب رشته هایی که صرفا بر مبنای عملکرد و سوابق تحصیلی است نیاز نیست در فرم انتخاب رشته ثبت شود ادامه داد: هر داوطلب می تواند 150 رشته که گزینش آن ها براساس شرکت در آزمون و نتایج آزمون سراسری است را در فرم انتخاب خود وارد نماید.
وی رضایت خانواده ها را از اولویت های پایگاه های انتخاب رشته در استان دانست و خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش همه امکانات خود را به منظور ارائه خدمات هر چه مطلوب تر برای همه خانواده ها به کار خواهد بست.

به اشتراک بگذارید :