29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ ۱۳:۰۱:۰۴
کد مطلب:  903285
در راستای غنی سازی برنامه تدبیر
کارگاه آموزش تامین مدرس میانی برگزار شد

در راستای غنی سازی برنامه تدبیر کارگاه آموزش تامین مدرس میان با حضور مدرس کشوری در دبیرستان حضرت رسول (ص) آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش لرستان:معاون آموزش ابتدایی  در حاشیه برگزاری این کارگاه گفت : برنامه تدبیر به عنوان چارچوبی برای برنامه ریزی فعالیت ها و اقدامات مدرسه در جهت اجرای برنامه های ابلاغی سال 1398  برای دستیابی به اهداف دوره تحصیلی ابتدایی فراهم شده است .

سید عیسی سهرابی  با اشاره به اینکه در سال تحصیلی 98-97 تعداد 819 مدرسه مجری برنامه تدبیر بوده اند، اظهار داشت : در سال گذشته تمامی مدیران مدارس مجری برنامه تدبیر در قالب دوره های آموزشی، کارگاهی و ضمن خدمت، آموزش های لازم را دیده اند ، برای سال جاری در نظر داریم علاوه برآموزش مدیران جدیدالانتصاب ، معاونین آموزشی مدارس   در قالب کلاس های کارگاهی آموزش لازم را کسب کنند .

سهرابی با اشاره به  ارتقاء سطح کیفی آموزش های ارائه شده در کلاس های کارگاهی و ضمن خدمت گفت : برای همین منظور در تلاش هستیم از مدرسان کشوری برای اداره این کلاس ها استفاده کنیم .

وی در پایان با تقدیر از همکاری و حمایت های معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش  بیان داشت : در این کارگاه آموزشی که با حضور نمایندگان مدیران شهرستان و مناطق استان برگزار شد ، سید محمد طباطبایی مسئول گروه برنامه ریزی ، بهسازی منابع انسانی و مدیریت آموزشگاهی دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش به عنوان مدرس حضور داشته و مطالب ارزنده ای را به همراه آخرین تغییرات برنامه تدبیر ارائه نمود.

 

 

به اشتراک بگذارید :