7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  903301
در سفر به سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛
آیین کلنگ زنی از سه پروژه آموزشی در زاهدان توسط سرپرست وزارت آموزش و پرورش

سید جواد حسینی در سفر به استان سیستان و بلوچستان در مراسم کلنگ زنی و بازدید از چند پروژه آموزشی شهر زاهدان شرکت کرد‌.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، پروژه هایی که سرپرست وزارت آموزش و پرورش در مراسم کلنگ زنی و بازدید از آن ها شرکت کرد به شرح زیر است:

 کلنگ زنی اولین مدرسه دانش آموزان با طیف اتیسم

 کلنگ احداث مدرسه 6کلاسه ویژه دانش آموزان طیف اتیسم با اعتبار 3 میلیارد تومان در زمینی به مساحت هزار و 536 مترمربع در بلوار انقلاب زاهدان به زمین زده شد. در حال حاضر 45 دانش آموز با طیف اتیسم در استان شناسایی شده است.

کلنگ زنی احداث ساختمان جدید دانشگاه فرهنگیان

ساختمان جدید پردیس رسالت دانشگاه فرهنگیان زاهدان در زمینی به مساحت 6 هکتار و از محل اعتبارات سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان و اعتبارات دولتی احداث می شود.

بازدید از پروژه آموزشی 12 کلاسه مجتمع پرسپولیس

این فضای آموزشی 12 کلاسه به منظور بهره گیری دانش آموزان بازمانده از تحصیل حاشیه شهر زاهدان توسط موسسه رلیف اینترنشنال در زمینی به مساحت 2 هزارو 400مترمربع و زیربنای هزارو 34 مترمربع در 3 طبقه در حال ساخت است .

کلنگ زنی مدرسه 12 کلاسه خیری آینده نگر

کلنگ احداث پروژه خیری 12 کلاسه  آینده نگر توسط خیرین دانشگاه شهید بهشتی تهران، با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش  به زمین زده شد. این واحد آموزشی در زمینی به مساحت 4 هزار و 490 مترمربع و با مشارکت خیرین  دانشگاه شهید بهشتی تهران با هدف جذب بازماندگان از تحصیلی ساخته می شود .

به اشتراک بگذارید :