7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ ۱۴:۲۸:۳۱
کد مطلب:  903443
رمضانی: نگاه به حوزه فرهنگ و هنر کارآفرینی را به دنبال دارد

مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد که نگاه به حوزه فرهنگ و هنر کارآفرینی را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، علی رمضانی صبح امروز جمعه 25 مردادماه در مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزیده سراسر کشور در اردوگاه شهید باهنر خطاب به دانش‌آموزان گفت: در حالی سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری را به پایان می‌رسانیم که لازم است از اولیای شما تشکر کنم چون باعث شدند شما دانش‌آموزان مسیر تعیین‌شده را طی کنید.

او در ادامه به مشارکت ۱۰ میلیون و ۸۳ هزار نفر رشته در این جشنواره اشاره کرد و افزود: از نگاه ما همه شما دانش‌آموزان نفرات برتر هستید و انتظار داریم شما دانش آموزان با نگاه تربیتی، هنر برای تربیت، دفاع از ارزش‌های انقلابی این مسیر را ادامه دهید.

رمضانی گفت: پس از اینکه جشنواره فرهنگی و هنری در دوره دختران به پایان برسد با اعلام به استان‌ها، همه شما دانش‌آموزان به عنوان مربی انجمن‌ها در رشته‌های تخصصی خود مشغول به فعالیت می‌شوید.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: امسال برای اولین بار در حوزه سرود دفاع مقدس ورود پیدا کردیم. امیدواریم در سال‌های آینده نیز این مسیر را ادامه دهیم. استان مازندران در این حوزه و اصفهان در حوزه تلفیقی به عنوان استان‌های برگزیده انتخاب شدند.

او دبیرکل شورای عالی اموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی را بنیان گذاران حوزه فرهنگی و هنری دانست و گفت: اگر بتوانیم حوزه فرهنگی هنری را به کتب درسی وارد کنیم نگران تعطیلی فعالیت‌های فرهنگی هنری نخواهیم بود چراکه نگاه به حوزه فرهنگ و هنر کارآفرینی را به دنبال خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :