7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ ۱۶:۱۴:۱۱
کد مطلب:  903447
با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در محل سالن اجتماعات فرمانداری چابهار برگزارشد
جلسه شورای اداری آموزش و پرورش قطب جنوب استان /استاندار : اولویت اصلی جذب مشارکت ها در حوزه خیرین بومی هر منطقه و شهرستان خواهد بود

جلسه شورای اداری آموزش و پرورش قطب جنوب استان با حضورسید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در محل سالن اجتماعات فرمانداری چابهار برگزارشد

به گزارش اداره اطلاع و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان،احمد علی موهبتی در این جلسه اولویت اصلی جذب مشارکت ها را در حوزه خیرین بومی هر منطقه و شهرستان عنوان کرد و گفت: بر این اساس ۲۵درصد تعهد ساخت هر پروژه‌ای را خیرین مدرسه ساز بومی تعهد خواهند کرد.

وی توجه و دلسوزی و مشارکت همه جانبه مردم ، اولیاء  و اهالی هر شهرستان و منطقه  برای حفظ و نگهداری از بیت المال و فضاهای عمومی به خصوص مدارس و اماکن آموزشی را ضروری بیان کرد .

موهبتی به  تغییر نگاه و فرهنگ و بینش عمومی مردم نسبت به ایفای نقش و حضور پررنگ تر در عرصه های مختلف را تاکید کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد :در شرایط حال حاضر که نوعی جنگ اقتصادی را در کشور پیش رو داریم  باید بتوانیم با تدبیر و دلسوزی  کار را هدفدار پیش ببریم.

وی افزود:نگاه وزارت آموزش و پرورش به همه مناطق کشور با رویکرد وفاق ملی شکل گرفته و با حضور سرپرست وزارتخانه این مهم اجرایی وبا ظرفیت‌های خوبی رو به پیشرفت است.

 

به اشتراک بگذارید :