29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۰۹:۱۸:۳۰
کد مطلب:  903673
به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی:
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه

مجید یزدان‌پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی بدین شرح صادر کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه مجید یزدان‌پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن پیام تبریکی بدین شرح صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

26 مرداد یادآور ورود ایثارگران و آزادگان سرافرازیست که با تحمل سال‌ها اسارت در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق پیروزمندانه قدم به خاک پاک میهن اسلامی گذاشتند و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

بازگشت افتخارآمیز دلاورمردانی که اسطوره پایمردی بودند و با از خودگذشتگی برای پاسداری و دفاع از عزت و آبروی میهن اسلامی مردانه جنگیدند و اندوه و رنج دوری از وطن را صبورانه تحمل کردند اما درس عزت، استقلال و سربلندی را برای هموطنان به ارمغان آوردند.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز فرخنده و یاد و خاطره سردار آزادگان شهید والامقام حجت‌الاسلام سید علی‌اکبر ابوترابی، سالروز بازگشت غرورآفرین بزرگ‌مردان ایثار، صبر و مقاومت، به‌ویژه فرهنگیان آزاده را به میهن اسلامی گرامی داشته و این روز را به پیشگاه مردم شریف استان و خانواده‌های این غیورمردان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای این عزیزان صحت، سربلندی و عزت روزافزون را مسألت دارم و به روح پرفتوح امام خمینی (ره) و تمامی شهدا به خصوص شهدای آزاده درود می‌فرستم.

به اشتراک بگذارید :