6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۲:۰۷:۲۳
کد مطلب:  903933
مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان در آیین اختتامیه مسابقات ورزشی دختران کشور:
سلامت جسم یکی از ساحت های نظام تعلیم و تربیت

دستورانی گفت: ورزش و تربیت بدنی یکی از ساحت های شش گانه نظام تعلیم و تربیت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، محمد دستورانی در آیین پایانی و اختتامیه سی اُمین دوره مسابقات قهرمانی ورزشی دختران کشور در شاهرود با بیان اینکه همه برنده این بازی ها بودند، گفت: این دانش آموزان سلامت جسم و روح و روان و نشاط و شادابی را هدیه کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان این مسابقات را که با همت معاونت تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش و فدراسیون ورزشی مدارس تدارک و برگزار شده را یکی از بهترین عرصه ها برای تحقق ساحت زیستی برشمرد.
وی خرسندی خود را از اختصاص میزبانی این مسابقات به استان سمنان ابراز داشت و افزود: در این چند روز ظرفیت قابل ملاحظه ای از شهرستان شاهرود به نمایش درآمد و رنگین کمانی از اقوام و زبان ها و لهجه های ایران پهناور بر فراز قارة کوچک گسترده شد که بی گمان برکات فراوانی را در پی داشته و خواهد داشت.

علیرضا حاجی قاسمی، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان سمنان نیز از حضور یک هزار ورزشکار، مربی، داور در مسابقات خبر داد و اظهار امیدواری کرد این دوره از رقابت های قهرمانی خاطره خوش و به یادماندنی را برای دختران دانش آموز و ورزشکار ایجاد کرده باشد.
وی دانش آموزان ورزشکار را به عنوان سفیران فرهنگی سراسر کشور عنوان کرد و تبادل فرهنگ و همدلی و وحدت ایران اسلامی را از جمله مهم ترین اهداف این مسابقات برشمرد.

به اشتراک بگذارید :