8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۲:۰۴:۲۲
کد مطلب:  903936
معاون پرورشی و فرهنگی استان خبر داد
درخشش دانش‌آموزان استان همدان در مسابقات فرهنگی و هنری کشور

معاون پرورشی و فرهنگی استان همدان از درخشش دانش آموزان استان در مسابقات فرهنگی و هنری کشور خبر داد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، یوسف سعیدی گفت: در سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری کشور در بخش پسران، دانش آموزان استان موفق به کسب 10 رتبه کشوری شدند.

   سعیدی افزود: 12 نفر ازدانش آموزان پسر استان همدان که به مرحله کشوری این مسابقات راه یافته بودند، در رشته های شعر، داستان، سفال، نسخ، مقاله نویسی، تک خوانی و تک نوازی به رقابت پرداختند که حاصل این رقابت ها کسب 4رتبه اول، 4رتبه دوم، 2رتبه سوم و 2 رتبه برگزیده برای استان بود.

   وی گفت: حسین امینی نسب در رشته داستان نویسی  از کبودراهنگ، محمد سجاد عصاری ها در رشته داستان    از ناحیه یک همدان، سینا فلاح  در رشته مقاله نویسی  از اسدآباد و علیرضا معصوم علیشاهی در رشته تکنوازی (سنتور)  از نهاوند رتبه اول را کسب کردند.

   معاون پرورشی و فرهنگی استان خاطرنشان کرد: همچنین مهدی رضایی بیدار در رشته شعر  از سردرود، محمدرضا کرمی زاده در رشته خوشنویسی-نسخ  از ملایر، پارسا دهقان  در رشته تکخوانی  از ناحیه یک همدان و محمدیاسین شادکام  در رشته تکنوازی(گیتار) از همین ناحیه موفق به کسب رتبه دوم شدند.

   سعیدی با بیان این که امیرحسن بکتاش  در رشته شعر  از ملایر و امیرحسن عمیدی در رشته سفال از لالجین رتبه سوم مسابقات را به دست آوردند، افزود: محمد مهدی کلهری در رشته مقاله نویسی از سردرود و عارف درویشی در رشته مقاله نویسی  از ناحیه 2 همدان به عنوان برگزیده معرفی شدند.

   گفتنی است مرحله کشوری سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان پسر سراسر کشور در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :