7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۳:۱۵:۵۵
کد مطلب:  904044
افتخار آفرینی دانش آموزان هرمزگانی در مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان کشور

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان از درخشش دانش آموزان هرمزگانی در سی وهفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان کشور خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان احمد مهرانی افزود: در این دوره از مسابقات که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد دانش آموزان پسر استان صاحب هفت مقام برتر کشوری شدند.

وی با اشاره به رتبه های کشوری کسب شده توسط دانش آموزان استان هرمزگان بیان داشت

در بخش پسران؛ گروه سرود محلی پسران، گروه همنوازی محمد رضا نوایی و محمد جواد نوایی و تکنوازی امیرحسین قوسی از شهرستان میناب رتبه اول را کسب کردند و در رشته تک‌خوانی نیزعلیرضا کهوری از این شهرستان به رتبه دوم رسید.

 معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان ادامه داد: در رشته گلیم بافی امیر رضا خوشکام از حاجی آباد رتبه دوم را کسب کرد و در رشته شعر نیز امین صمدی از ناحیه یک بندرعباس به رتبه سوم رسید.

به گفته مهرانی در بخش بازیگری نمایش صحنه ای رتبه سوم به علی کیوان لو از بندرلنگه رسید و امیر حسین هاشمی از میناب در رشته شعر برگزیده کشوری شد.

وی اضافه کرد: در رشته وبلاگ حسین پیرزاده از بستک و در رشته نمایش صحنه‌ای نیز تیم پسران بندرلنگه برگزیده شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان یادآور شد: کاروان اعزامی دختران هرمزگان نیز با ۵۴دانش آموز، سرپرست و مربی فردا ۲۷مرداد به این مسابقات اعزام خواهند شد.

مهرانی در پایان ضمن قدردانی از مربیان، دانش آموزان و همکاران فرهنگی با اشاره به اهمیت این مسابقات تاکید کرد: مسابقات فرهنگی هنری نشان دهنده توانمندی دانش آموزان استان در سطح کشور است و با هدف کشف و شکوفایی استعداد های دانش آموزان در زمینه های فرهنگی هنری برگزار می شود .

به اشتراک بگذارید :