29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۳:۳۴:۳۲
کد مطلب:  904074
راه اندازی سامانه پایش ناوگان دانش آموزی
سپنــد؛ برای سال تحصیلی جدید

بر اساس ماده پنج دستورالعمل اجرایی آیین نامه حمل و نقل دانش آموزی، سامانه سپند برای سال تحصیلی 99 – 98 در تمام مدارس استان راه اندازی می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، بر اساس ماده پنج دستورالعمل اجرایی آیین نامه حمل و نقل دانش آموزی، «سامانه سپنــد» برای سال تحصیلی 99 – 98 در تمام مدارس استان کاربردی و عملیاتی خواهد شد.
راه اندازی سامانه سپند به منظور پایش ناوگان دانش آموزی و با توجه به ابلاغ دستورالعمل جدید آیین نامه اجرایی ایاب و ذهاب دانش آموزان از سوی وزارت کشور و تاکید بر استفاده از سامانه های نوین در این حوزه در راستای تحقق حقوق شهروندی، توجه بیشتر به آینده سازان این مرز و بوم، افزایش امنیت و ایمنی دانش آموزان به همراه خدمات مطلوب تر برای ایجاد حس آسودگی خاطر نسبی والدین راه اندازی می شود.
خاطر نشان می سازد: در این سامانه اینترنتی تلاش شده ضمن تأکید بر کیفیت در حوزه سرویس هوشمند مدارس، نگاهی ویژه به این نوع از حمل و نقل درون شهری شود تا بخشی از نابسامانی های موجود در حوزه خدمات سرویس مدارس را کاهش دهد.
گفتنی است: ثبت نام متقاضیان سرویس مدارس در سال تحصیلی آینده در این سامانه صورت می گیرد و پیمانکاران، رانندگان، مدیران مدارس و دانش آموزان باید برای دسترسی آسان تر، اطلاعات خود را در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی «سپند» به آدرس www.irtusepand.ir ثبت کنند.

به اشتراک بگذارید :