2 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۰۸:۳۳:۰۰
کد مطلب:  904135
پروژه مهر / رییس اداره تدارکات و خدمات آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
تهیه و توزیع کتب درسی سال تحصیلی 98/99

رییس اداره تدارکات و خدمات آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: کارتهیه و توزیع کتب درسی سال تحصیلی 98/99 طبق برنامه انجام گرفته و شیوه‌نامه آن به مناطق تابعه ارسال شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه به نقل از رییس اداره تدارکات و خدمات آموزش و پرورش استان، فرهاد فولادی گفت: به پیوست دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش در خصوص سفارش و توزیع کتب درسی دانش‌آموزان و چگونگی ثبتنام آن‌ها در سامانه فروش کتب درسی جهت اقدام به تمامی24منطقه آموزش و پرورش استان ارسال شده است.

فولادی افزود: جهت سهولت در فرآیند ثبت‌نام، چارت زمان‌بندی نیز برای آن تعبیه شده‌است که طبق آن در اولین روز سال تحصیلی جاری کتاب به دست تمامی دانش‌آموزان برسد.

این مقام مسؤول در آموزش و پرورش استان اظهار کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت موضوع، کارگروهی تحت عنوان ( کارگروه برنامه‌ریزی توزیع کتاب‌های درسی و بسته آموزشی ) با عضویت معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی، رییس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات و حسب مورد دو نفر به انتخاب مدیرکل آموزش و پرورش استان تشکیل شده که بر فرآیند تهیه و توزیع کتب درسی نظارت دارند.

فولادی در پایان تصریح کرد: با توجه به این‌که تحویل کتاب به دانش‌آموزان دوره ابتدایی متوسطه دوم فنی‌حرفه‌ای و کاردانش بر اساس ثبت درخواست در سامانه می‌باشد لذا مدیران محترم مدارس ( به‌صورت جمعی ) و از اولیای محترم ( به‌صورت انفرادی ) با مراجعه به سامانه ثبت کتاب درسی نسبت به ثبت سفارش در موعد مقرر ذکر شده در بخشنامه ارسالی اقدام نمایند و انشالله در ابتدای شروع سال تحصیلی هیچ دانش‌آموزی بدون کتاب نماند.

به اشتراک بگذارید :