6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۲۲:۲۰:۲۹
کد مطلب:  904280
سومین جلسه ستاد پروژه مهر 98/99

سومین جلسه هماهنگی ستاد پروژه مهر ۹۸ با حضور مدیر کل آموزش و پرورش لرستان و مسئولین کارگروههای 5 گانه و اعضای ستاد پروژه مهر استان در دفتر مدیر کل برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در سومین جلسه ستاد ، پروژه مهر را مجموعه اقداماتی به منظور برنامه‌ریزی و تمهید مقدمات برای آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی با نشاط مدارس عنوان کرد و اظهار داشت: کلیه برنامه‌های پروژه مهر در کارگروه‌های پنجگانه باید با جدیت در سطوح مختلف عملیاتی شود .

وی ساماندهی نیروی انسانی، فضا و تجهیزات، توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی و نظارت و ارزیابی را از مهم‌ترین محورهای پروژه مهر عنوان کرد و افزود: کلیه اقدامات باید زیر نظر کارگروه ستادی در سطح استان پیگیری شود و مهمترین هدف پروژه مهر آماده سازی مدارس برای آغاز سال تحصیلی با نشاط ازجهات مختلف است . 

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به قطب بندی استان وتفویض اختیار و مسئولیت هر قطب به معاونین مدیر کل، خواستارپیگیری و ارایه گزارش فعالیتهای انجام شده در قطب های مختلف استان در زمینه ساماندهی نیروی انسانی و فضای آموزشی ، توزیع تجهیزات ، صدور ابلاغ و انتصابات مدیران و ... شد .

زینی وند مقدم با اشاره به دستور موکد سرپرست وزارت آموزش و پرورش  به جمع آوری بخاریهای نفتی از سطح مدارس استان قبل از مهر 98 تاکید کرد .

در این جلسه با حضور  رضا زینی وند مقدم مدیر کل آموزش و پرورش لرستان ،گزارش عملکرد کارگروه های پنج گانه توسط مسئولین کارگروهها ارائه شد،  مقرر شد نشست مشترک مدیر کل با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق و دبیران ستاد پروژه مهر در هفته پیش رو انجام پذیرد .

به اشتراک بگذارید :