8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۱:۴۹:۳۷
کد مطلب:  904703
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
برگزاری اولین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره های سوادآموزی در استان

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خراسان رضوی از برگزاری اولین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره های سوادآموزی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، مصطفی اسدی معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گفت: جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره های سوادآموزی اولین گام برای ارتقاء سطح مهارت های شغلی آموزش دهندگان است.

وی در ادامه از ارسال بیش از 150 الگوی منتخب شهرستانی و ارسال آن ها به آموزش و پرورش استان خبر داد و افزود: یکی از روش های تقویت و ارتقاء سطح مهارت های حرفه ای آموزش دهندگان و مدرسان، برگزاری مسابقات و جشنواره های روش تدریس است که باعث اشتراک گذاری و فراگیری روش های نوین و پیشرو در تدریس می شود و خوشبختانه اولین جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره های سوادآموزی استان در سال تحصیلی جاری به اجرا درآمد که در مرحله داوری استانی آن قرار داریم.

اسدی اظهار کرد: جشنواره الگوهای برتر تدریس از خردادماه 98 آغاز و پس از دریافت و داوری طرح ها و الگوهای تدریس آموزش دهندگان نواحی، مناطق و شهرستان های استان، سه اثر برتر به استان ارسال شده است.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خراسان رضوی تصریح کرد: این جشنواره اولین گام برای ارتقاء سطح مهارت های حرفه ای آموزش دهندگان است که قطعا در سال های آینده نیز برگزار خواهد شد و علاوه بر این جشنواره دوره های متعدد دیگری نیز برنامه ریزی شده و در آینده ای نزدیک به اجرا در خواهد آمد.

وی در پایان از برگزاری آیین اختتامیه جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره های سوادآموزی در استان خراسان رضوی در شهریور ماه سال جاری خبر داد که در آن مراسم از منتخبین برتر استانی در روز جهانی مبارزه با بی سوادی تقدیر خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :