7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۲:۲۱:۲۲
کد مطلب:  904738
مدیر کل آموزش و پررش خراسان جنوبی:
20 هزار دانش آموز برای خرید کتاب اقدام نکرده اند

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: قریب 20 هزار دانش آموز دوره های ابتدایی و متوسطه دوم خراسان جنوبی، هنوز برای خرید کتاب های درسی خود اقدام نکرده اند.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی پیش از ظهر امروز با بیان این خبر اظهار کرد: تاکنون در دوره ابتدایی 82 هزار و 403 نفر و در دوره متوسطه دوم 19 هزار و 890 دانش آموز برای خرید کتاب در سامانه فروش ثبت نام کردند.

وی افزود: حدود 10 هزار دانش آموز دوره ابتدایی و حدود 10 هزار دانش آموز دوره متوسطه دوم نام نویسی نکردند که دانش آموزان ابتدایی تا 5 شهریور و متوسطه دوم تا 16 شهریور مهلت دارند در سامانه فروش ثبت نام کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی ادامه داد: تاکنون 548 هزار و 899 جلد کتاب دوره ابتدایی و 283 هزار و 763 جلد کتاب دوره متوسطه دوم تهیه و در انبارها نگهداری و اول مهر بین دانش آموزان توزیع می شود.

واقعی با بیان اینکه آموزش و پرورش امسال برای اولین بار کتب درسی دانش آموزان متوسطه دوم را تهیه و بین دانش آموزان توزیع می کند یاد آور شد: کتاب های دانش آموزان متوسطه اول از طریق کتابفروشیها عرضه می شود.

به اشتراک بگذارید :