29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۳:۰۴:۱۷
کد مطلب:  904788
آموزش و پرورش منطقه جعفریه خبر داد:
امتحانات نهایی از دوم شهریور آغاز خواهد شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جعفرآباد گفت: دوم شهریور ماه امتحانات نهایی دانش آموزان قبول نشده در خرداد ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم به نقل از روابط عمومی جعفریه، بهمن آزاد در جلسه هماهنگی امتحانات شهریور منطقه جعفرآباد با اشاره به لزوم حمایت تمامی واحد های منطقه در برگزاری صحیح امتحانات گفت: امتحانات نهایی و داخلی دانش آموزانی  که در امتحانات نهایی خرداد ماه نتوانسته اند درسی را با موفقیت به پایان برسانند یا غیبت داشته اند از دوم شهریور ماه برگزار می شود.

مدیر آموزش و پرورش جعفریه همچنین با اشاره به دریافت الکترونیکی تصریح کرد: در راستای تأمین امنیت، سلامت و صحت هرچه بیشتر برگزاری امتحانات نهایی، فرآیند دریافت سؤالات به‌صورت الکترونیکی و رمز گشایی آن پس از بسته شدن درب سالن های امتحانی انجام می‌شود که این موضوع به برخی شایعات در زمینه سوء استفاده و لو رفتن سوالات امتحانی پایان می دهد.

آزاد در ادامه با اشاره به حساسیت امتحانات دانش آموان نسبت به آموزش مدیران در این زمینه تأکید کرد و گفت: دانش آموزان پس از یک سال تحصیلی با حضور در امتحانات نتایج تلاش و زحمات خود را رقم می زنند و لازم است که مدیران مدارس آمادگی و آموزش های لازم در راستای کاهش استرس و نیز اجرای بدون نقص امتحانات را داشته باشند.

وی افزود: امتحانات هماهنگ تا هفدهم و امتحانات نهایی تابیست و سوم شهریور ادامه خواهد داشت.

محمدرضا باختر، کارشناس سنجش اداره آموزش و پرورش منطقه جعفرآباد نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اجرای امتحانات نهایی و داخلی خرداد ماه نسبت به همکاری کلیه واحد های اداری در برگزاری مطلوب امتحانات تأکید کرد

به اشتراک بگذارید :