6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۴:۲۷:۱۴
کد مطلب:  904908
به مناسبت ورود تاریخی آزادگان
از آزادگان فرهنگی لرستان تجلیل شد

26 مرداد سالروز ورود تاریخی آزادگان به کشور اسلامی ایران است ، در استان لرستان 97 نفر از فرهنگیان جز آزادگان سر فراز هستند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش و پرورش لرستان : ظهر امروز با حضور 15 نفر از فرهنگیان آزاده مراسمی در نماز خانه آموزش و پرورش لرستان برگزار شد .

حجت السلام والمسلمین مبلغی امام جماعت آموزش و پرورش لرستان ضمن تبریک به آزادگان گفت : آزادگان با صبر و استقامت بهترین درس را به همگان دادند ، یکی از بزرگترین فضایل اخلاقی استقامت در راه خداست ، همچنین تغییر حالت ندادن در مراحل مختلف زندگی از بهترین فضیلت هاست که آزادگان این خصلت ها را داشتند .

 مبلغی افزود : راه مستقیم را باید شناخت همچنین  تبعیت و عمل برآنچه آگاهی یافته ایم  را باید در عمل نشان دهیم که آزادگان با شناخت راه و حرکت در این مسیر به موفقیت از این امتحان گذشتند .

حجت مومنی سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان با تبریک به آزادگان گفت : گرامی داشت ورود آزادگان یاد آور گذشت و استقامت رزمندگان است ، همه کشورهای دنیا به دنبال اسطوره هستند اگر اسطوره نداشته باشند برای خود افسانه سازی می کنند در صورتی که ایران اسلامی سرشار از اسطوره های واقعی است ، شهدا ، جانبازان ،آزادگان و ایثار گران اسطوره های بزرگ کشور اسلامی ایران هستند.

در ادامه از 15 فرهنگی آزاده تجلیل شد .

 

به اشتراک بگذارید :