7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۰:۲۵:۰۰
کد مطلب:  904940
در سفر به گیلان و در سالروز ورود آزادگان به میهن صورت گرفت:
دیدار سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش با آزاده فرهنگی در خشکبیجار

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش در سفر به گیلان و در سالروز ورود آزادگان به میهن با حضور در منزل آزاده فرهنگی در شهر خشکبیجار با وی دیدار و از رشادت‌های آزادگان تقدیر کرد.

 به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، سید جواد حسینی در سفر به استان گیلان و در سالروز ورود آزادگان به میهن با حضور در منزل آزاده فرهنگی کیومرث نوری ضمن تبریک این روز خجسته و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و یادآوری رشادت‌ها و ایثارگری‌های آنان، اظهار کرد: بر اساس آیات قرآن و روایات اسلامی بالاترین فضیلت شهادت و مجاهدت است و کار آزادگان و جانبازان نیز کمتر از شهادت نیست زیرا جانبازان و آزادگان سختی‌ها و شرایط دشواری را همواره در زندگی خود تحمل می‌کنند.

حسینی برترین فضیلت را شهادت، مجاهدت و ایستادگی برسر آرمان‌ها و اعتقادات برشمرد و تصریح کرد: باید تلاش کنیم همواره در زندگی و در عرصه خدمت‌رسانی به جامعه راه شهدا و جانبازان، آزادگان و ایثارگران را ادامه دهیم.

شایان‌ذکر است،کیومرث نوری در 21 تیرماه سال 67 به اسارت درآمد و پس از تحمل بیش از دو سال اسارت، در تاریخ 6 شهریورماه سال 69 آزاد شد و به آغوش وطن بازگشت و درکسوت فرهنگی مشغول به خدمت شد.

به اشتراک بگذارید :