7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۷:۱۱:۴۸
کد مطلب:  904985
گودرز کریمی‌فر:
اسکان حدود 2 میلیون نفر در مراکز اقامتی فرهنگیان در ایام تابستان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تاکنون یک میلیون و ۹۵۹ هزار و ۸۴۵ نفر در قالب ۵۴۴ هزار و ۴۰۸ خانوار از مراکز اسکان فرهنگیان در تابستان استفاده کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی وتوسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس به آمار اسکان تابستانی فرهنگیان اسکان تا ۲۶ مرداد اشاره کرد و گفت: یک میلیون و ۹۵۹ هزار و ۸۴۵ نفر در قالب  ۵۴۴ هزار و ۴۰۸ خانوار از مراکز اسکان فرهنگیان استفاده کرده‌اند.

وی ادامه داد: بر این اساس ۶ میلیون و ۱۶ هزار ۸۴۰ نفر-روز از مراکز اقامتی فرهنگیان بهره‌مند شدند.

کریمی‌فر اضافه کرد: بیشترین پذیرش به ترتیب به استان‌های خراسان رضوی، اردبیل، مازندران، گیلان، آذربایجان شرقی، همدان، فارس، اصفهان، گلستان و چهارمحال و بختیاری اختصاص دارد.

وی افزود: بیش از ۹۶ درصد اسکان موقت در ایام تابستان تا به امروز مربوط به پذیرش خانوار فرهنگیان و بیش از 3 درصد پذیرش اسکان به سایر کارکنان دولت و همچنین مشاغل آزاد، اختصاص دارد. 

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: آمار پذیرش مسافرین در ایام تابستان تا به امروز دقیقاً نسبت به وضعیت مشابه سال قبل،۲۶ درصد رشد داشته است.

به اشتراک بگذارید :