5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۰۸:۵۰:۵۳
کد مطلب:  905169
پروژه مهر / معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
سومین نشست کارگروه مدارس نمونه دولتی متوسطه تشکیل شد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: سومین نشست کارگروه مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره‌های مختلف با اعضای کارگروه در دفتر معاونت متوسطه تشکیل شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه به نقل از معاونت آموزش متوسطه محمدرضا بسامی گفت: مراحل ثبت‌نام و آزمون مدارس نمونه دولتی با برنامه‌ریزی منسجم کارگروه انجام گرفت و با اعلام نتایج، نحوه انتقالی و جابه‌جایی با هماهنگی اعضای کارگروه صورت می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: تصمیم‌گیری در خصوص مهلت ثبت‌نام، چگونگی انتقال پذیرفته‌شدگان آزمون نمونه دولتی، آزمون میان‌پایه‌ای و فضای مناسب با توجه به رفع مشکلات خانواده ها در صورت موافقت اعضای کارگروه و وزارت متبوع ظرفیت پذیرش را از 27 نفر به 30 نفر افزایش می یابد.

بسامی تاکید کرد: اولیای دانش‌آموزان حداکثر تا 6 شهریور مهلت دارند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام به مدارس مورد پذیرش خود مراجعه کنند که در صورت عدم مراجعه بعد از این تاریخ پذیرش آن‌ها لغو و از دانش‌آموزان ذخیره ثبت‌نام به‌عمل می‌آید.

در ادامه فرشید پرورتبار مشاور مدیرکل و مسؤول مدارس نمونه‌دولتی و شبانه‌روزی با تاکید بر حمایت های همه جانبه دکتر یزدان پناه مدیر کل آموزش و پرورش گفت: تمامی فرآیندهای برگزاری این آزمون با برنامه‌ریزی و براساس تصمیمات اعضای کارگروه در سطح استان برگزار شده است.

پرورتبار اظهار داشت: نحوه ثبت‌نام، انتقال پذیرفته‌شدگان اصلی و ذخیره و چگونگی افزایش سقف دانش‌آموزان ورودی پایه دهم مدارس نمونه‌دولتی مطرح و مصوبات این کارگروه به‌صورت بخشنامه به ادارات، نواحی و مناطق ارسال می‌شود.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش تصریح کرد: جذب دانش‌آموزان به این مدارس بر اساس لیست اسامی قبول‌شدگان که از سوی وزارت متبوع ارسال شده، صورت می‌پذیرد.

به اشتراک بگذارید :