7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۰۸:۵۷:۰۵
کد مطلب:  905174
درخشش دانش آموزان البرز در مسابقات فرهنگی هنری کشور

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: دانش آموزان پسر استان در مسابقات فرهنگی و هنری کشور، موفق به کسب ۱۰ رتبه برتر شدند.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اعلام کرد: این مسابقات با هدف شناسایی و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در زمینه هنرهای آوایی، نمایشی و فیلم کوتاه، هنرهای دستی و تجسمی، ادبی و پژوهشی، رسانه، فضای مجازی و کتابخوانی اجرایی شد.

وی یادآورشد: در سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری کشور حسین پور احمد در رشته سه تار رتبه اول مسابقات را کسب کرد و جواد ستوده نیا و امیر حسین کتک شکر رتبه دوم مسابقات را در رشته بازی های رایانه ای از آن خود  کردند.

فهمیده خاطرنشان کرد: در رشته داستان نویسی نیز سیاوش اسدی نژاد با کسب رتبه سوم برای البرز افتخار آفرینی کرد.

وی تصریح کرد: محمد محسنی در رشته وبلاگ، محمد فاضل مشفقی در رشته مشبک کاری و امیر رضا بابایی در رشته مقاله پژوهی برای استان حائز رتبه برگزیده شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز از حامد فرشاد جو در رشته فیلم کوتاه ، محمد میرزا پور در رشته نقالی و محمد امین رضا خانی در رشته سنتور به عنوان دیگر دانش آموزان برگزیده استان در مرحله کشوری مسابقات فرهنگی هنری یاد کرد.

وی یادآور شد: در مرحله استانی مسابقات فرهنگی هنری ۲۷۰ هزار دانش آموز البرزی در طول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ شرکت کردند که ۱۹ دانش آموز برگزیده  پسر و دختر استان به مرحله کشوری راه یافتند.

به اشتراک بگذارید :