7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۰:۲۹:۲۲
کد مطلب:  905296
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان:
استان البرز حائز سه رتبه کشوری در جشنواره سفیران سلامت شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: استان البرز حائز سه رتبه کشوری در جشنواره سفیران سلامت شد.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، فرشید علیزاده اظهارداشت: طرح ملی سفیران سلامت برای ارتقاء سلامت دانش آموزان و انتقال آموزه های بهداشتی به خانواده ها در مدارس به  اجرا درمی آید.
معاون سلامت آموزش و پرورش استان افزود: تغذیه سالم، خود مراقبتی و بهداشت فردی، آلاینده های زیست محیطی از محورهای سومین جشنواره سفیران سلامت سال تحصیلی 98-97 بود که دانش آموزان باید آثار خود را در رشته های نقاشی، انشانویسی، داستان نویسی و عکاسی و مراقبین سلامت مدارس نیز آثار خود رادر قالب فیلم کوتاه و عکاسی به دبیرخانه جشنواره ارسال می کردند.

علیزاده با اشاره به شرکت  ۹۶ اثر در مرحله استانی گفت: پس از داوری آثار در مرحله استانی 6 اثر به دبیرخانه کشوری این جشنواره ارسال و در نهایت استان البرز  از میان 6 رشته این جشنواره، موفق به کسب دو رتبه اول و یک رتبه دوم شد.

وی ادامه داد: سمیه گلستانی مراقب سلامت دبستان شهید مصطفی خمینی از آموزش و پرورش ناحیه ۲ کرج در فیلم کوتاه رتبه اول جشنواره سفیران سلامت را به خود اختصاص داد و سیده باهره حسین مراقب  سلامت دبستان شاهد جواد الائمه (ع)  آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج در رشته عکاسی موفق به کسب رتبه دوم کشوری شد.

علیزاده گفت: پرهام خیری دانش آموز دبستان شکوفه های انقلاب اسلامی آموزش و پرورش  ناحیه چهار کرج نیز رتبه اول این جشنواره را در رشته نقاشی کسب کرد.

به اشتراک بگذارید :