7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۱:۰۹:۰۲
کد مطلب:  905353
معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش استان عنوان کرد
جشنواره الگوهای برتر تدریس برگزار شد

جشنواره الگوهای برتر تدریس با رقابت 13 نفر از آموزش دهندگان راه یافته به مرحله عملی استان در محل پژوهش سرای دانش اموزی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش ،جشنواره الگوهای برتر تدریس سوادآموزی که با هدف  کیفیت بخشی به فرایند آموزشی در دوره های سوادآموزی،  ارتقای مهارت های حرفه ای و شغلی آموزش دهندگان، استفاده از شیوه های نوین تدریس و انتقال تجربیات موفق علمی و آموزشی  در سال جاری آغاز گردیده بود با ارائه عملی طرح درس های متنخب در مردادماه در محل پژوهش سرای دانش آموزی فرهیختگان ایلام برگزار شد.

در پایان این جشنواره  زینب ویسی از شهرستان ایلام، فاطمه باقری از شهرستان چرداول و فرشته عمانی از شهرستان  دهلران رتبه های اول تا سوم استانی جشنواره به خود اختصاص دادند.

   شایان ذکر است  کم وکیف برگزاری جشنواره توسط حشمت  اله وردی معاون متوسطه  اداره کل و هیئت همراه از نزدیک  مورد بازدید قرار گرفت.

در این طرح تعداد ۱۳۱آموزش دهنده، الگوهای مکتوب خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمودند که براساس ارزیابی  اولیه، 13 طرح برگزیده  شد که  برای ارایه عملی در جشنواره شرکت کردند.

 

به اشتراک بگذارید :