3 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۱:۳۵:۴۱
کد مطلب:  905410
آذربایجان غربی، استان برتر کشور در پاسخگویی به شکایات

آموزش و پرورش آذربایجان غربی جزو سه استان های برتر کشور در حوزه پاسخگویی به شکایات است.

 

«جلیل بیگ وردی» رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: در آخرین اجلاس روسای ادارات ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات  در مشهد مقدس که با حضور استانهای دارای رتبه برتر برگزار شد لوح تقدیر این اجلاس توسط مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارتخانه به این استان اهدا شد.

وی با بیان اینکه ارزیابی عملکرد، نظارت و بازرسی و پاسخگویی به شکایات حوزه عملکردی این بخش است گفت: این استان در بخش پاسخگویی به شکایات به علت به حداقل رساندن زمان بررسی شکایات از میانگین کشوری که هفت روز بوده موفق به کسب این رتبه شد.

بیگ وردی اضافه کرد: تداوم اطلاع رسانی از وجود سامانه پاسخگویی به شکایات در رسانه ها، آسیب شناسی و تحلیل گزارش های پاسخگویی به شکایات ، ارائه راهکارهای مناسب برای به حداقل رساندن وقوع شکایت ، رعایت مدت زمان تایید شکایت در سامانه و کاهش آمار شکایتها از ملاکهای ارزیابی و علل انتخاب استان های برتر بوده است.

وی با اشاره به وصول 255 مورد شکایت در سال 1397 به این اداره گفت: تمامی این شکایات مورد ارزیابی قرار گرفتند که فقط 44 مورد به حق بوده است.

 

به اشتراک بگذارید :