2 رجب 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۴:۳۹:۲۴
کد مطلب:  905675
آغاز فروش اینترنتی بلیت های جشنواره فیلم کودک و نوجوان در گیلان

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، از آغاز فروش اینترنتی بلیت‌های همزمانی سی ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در استان گیلان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، سید امیر مصباح با اعلام این خبر گفت:  همزمان با سیودومین جشنواره بین   المللی فیلمهای کودک و نوجوان در استان، 10 فیلم اکران میشود.

وی با اشاره به اکران هشت فیلم ایرانی و دو فیلم خارجی سیودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک و نوجوان در گیلان، گفت: این جشنواره از 31 مردادماه لغایت 4 شهریورماه امسال همزمان با سراسر کشور در گیلان برگزار می شود.

معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خاطرنشان کرد: «داستان‌های باغ جادویی آنتون کرینگز» محصول فرانسه، «بنیامین» محصول ایران، «جزیره گنج» محصول ایران، «قطار آن شب» محصول ایران، «جوانمردان» محصول ایران، «بیست و سه نفر» محصول ایران، «اینجا خانه من است» محصول ایران، «منطقه پرواز ممنوع» محصول ایران، «غرغرو وارد می‌شود» محصول مکزیک و «تورنادو» محصول ایران از  فیلم‌های قابل اکران در استان هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد: پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های اکران همزمان سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در گیلان از هم اکنون از طریق سامانه الکترونیک هفت‌ساز به آدرس «https://haftsaz.com» در حال انجام است.

وی با بیان اینکه فیلم‌های منتخب جشنواره در دو سانس 17 و 19 در سینما میرزاکوچک رشت اکران خواهند شد، خاطرنشان کرد: 31 مرداد «داستان های باغ جادویی آنتون کرینگز» و «بنیامین»، اول شهریور «جزیره گنج» و «قطار آن شب»، دوم شهریور «جوانمردان» و «بیست و سه نفر»، 3 شهریور «اینجا خانه من است» و «منطقه پرواز ممنوع» و 4 شهریور «غرغرو وارد می شود» و «تورنادو» اکران می شود. 

به اشتراک بگذارید :