7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۴:۴۶:۲۰
کد مطلب:  905678
با حضور معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:
آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر دوره متوسطه نظری در سنندج برگزار شد

با حضور معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی دوره متوسطه نظری در سنندج برگزار و از برترین های جشنواره تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، ظهر امروز، آئین اختتامیه مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی دوره متوسطه نظری با حضور کمرئی، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت، مدیرکل آموزش وپرورش استان،معاونین اداره کل، مدیران و رؤسای آموزش وپرورش شهرستان ها و مناطق، دبیران جامعه شناسی، داوران و عوامل اجرایی در اردوگاه شهید سلیمان خاطر سنندج برگزار شد

مدیرکل آموزش وپرورش استان کردستان در این مراسم با بیان اینکه توجه به توسعه مهارت های حرفه ای و تقویت بنیه پژوهشی یکی از راهکارهای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است؛ ابراز امیدواری کرد که برگزاری جشنواره الگوهای تدریس برتر زمینه تبادل تجربه دبیران را فراهم کند.

 قربانی توانمند سازی نیروی انسانی را یکی از عناصر بسیار مورد توجه در موفقیت هر سازمان عنوان کرد و گفت: برگزاری جشنواره الگوهای تدریس برتر در راستای توانمند سازی نیروی انسانی برگزار می شود .

 وی بر فراهم سازی بستر مناسب برای شرکت همه دبیران در جشنواره الگوهای تدریس برتر تاکید کرد .

 سلطانیان مدیر کل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش نیز با تبریک عید غدیر خم، از تلاش و زحمات کلیه دست اندرکاران پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر تقدیر و تشکر کرد.

 وی با اشاره به اینکه شیوه نامه پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر از چهارم دی ماه 97 به مدارس ارسال شد؛ گفت: براساس راهکار 11-7 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، ارتقا و افزایش توسعه حرفه ای معلمان مورد تاکید بوده است.

 وی بهره گیری از الگوهای نوین تدریس و شناسایی تجارب موفق دبیران در حوزه تدریس را یکی دیگر از اهداف جشنواره عنوان کرد و گفت: این جشنواره در سه مرحله شهرستانی، استان و کشوری برگزار می شود.

 سلطانیان با بیان اینکه در برنامه درس ملی رویکرد خاصی نسبت به معلمان وجود دارد، گفت: معلم در برنامه درس ملی راهنما و راهبر فرآیند یاد دهی- یادگیری است.

گفتنی است در ادامه این مراسم بیانیه هیات داوران قرائت و با حضور مسئولین  دبیران برگزیده در بخش های مختلف از جمله آزمون ، طرح درس ، تولید محتوا و بخش حضوری در رتبه های اول تا سوم و بخش شایسته تقدیر با اهدای لوح سپاس تجلیل شد .  

به اشتراک بگذارید :