6 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ ۱۴:۵۱:۳۴
کد مطلب:  905694
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش خبر داد ؛
چهارمحال و بختیاری میزبان مسابقات ورزش قهرمان کشوری دانش آموزان دختر و پسر برای پنجمین سال متوالی در سال آینده

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از میزبانی چهارمحال و بختیاری در مسابقات ورزش قهرمان کشوری دانش آموزان دختر و پسر برای پنجمین سال متوالی در سال آینده خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری ، مهرزاد حمیدی  شامگاه یکشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه مسابقات ورزش قهرمانی دختران دانش آموز سراسر کشور در شهرکرد اظهار داشت: در سه سال گذشته ۸۷۰ مجموعه ورزشی در کل کشور تکمیل و به بهره برداری رسیده است است.
حمیدی با بیان اینکه امسال سازمان نوسازی و تجهیز مدارس چهار سالن ورزشی را دراستان چهارمحال و بختیاری افتتاح خواهد کرد، افزود: اماکن ورزشی نیمه تمام در تمام استان ها روی ریل اتمام قرا گرفته اند.
وی با بیان اینکه  در مدارس ابتدایی ۳۸۰ فضای ورزشی تا پایان سال با تغییر کاربری و استفاده از فضای موجود تجهیز می شود تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری در زمینه سرانه فضای فیزیکی مدارس رتبه سوم کشوررا داراست.
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش  با  اشاره به میزبانی موفق چهارمحال و بختیاری درمسابقات قهرمان کشوری دانش آموزان در چهار دوره متوالی و وجود زیرساخت های مناسب در استان  تصریح  کرد: مسابقات ورزش دانش آموزی دختران و پسران در سال آینده نیز به میزبانی چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد .

به اشتراک بگذارید :