7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ ۱۴:۳۳:۱۷
کد مطلب:  905884
دبیر بخش پژوهش سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور:
رشد کیفی مقالة پژوهشی و نقد ادبی در سی و هفتمین جشنواره

سی و هفتمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان دختر کشور به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های  استان تهران ملاحت نجفی دبیر بخش پژوهش سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور با اشاره به اینکه در بخش مقالة پژوهشی و نقد ادبی امسال نسبت به سال گذشته رشد کیفی خوبی داشتیم. گفت: در بخش مقاله پژوهشی 74 اثر متعلق به دانش آموزان پسر به دبیرخانه کشوری جشنواره رسید که  مقالات پس از داوری و راستی آزمایی توسط استادان متخصص این رشته قرار گرفتند و از مجموع آن­ها 32 اثر به مرحلة کشوری راه پیدا کردند.

وی ادامه داد: در بخش نقد ادبی نیز 53 اثر از دانش آموزان پسر برگزیده استان، به مرحلة کشوری رسید که پس از داوری  از مجموع آنها 18 اثر به مرحلة کشوری راه یافت.

نجفی در پایان ، با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی در طول جشنواره خاطرنشان کرد: امیدوارم با ایجاد فضای مناسب بتوانیم  فرصتی را ایجاد کنیم تا  دانش آموزان از محضر استادان و صاحب نظران در زمینة رشته تخصصی خود بهره مند شوند. از آنها بیاموزند و آموخته­ هایشان را در کارهای آتی به کار گیرند.

 

به اشتراک بگذارید :