29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۰۸:۰۹:۲۱
کد مطلب:  905965
نفرات برتر پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر معرفی شدند

در آئین اختتامیه مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی در سنندج، نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، ظهر روز دوشنبه در آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی با حضور معاون آموزش متوسطه وزارت و هیات همراه، مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان، برترین های جشنواره معرفی و با اهدای لوح سپاس از آنان تجلیل شد.

در بخش عملی و حضوری جشنواره الگوهای برتر، تدریس احمد احمدی از کردستان، عاطفه مدیرنژاد از کهگیلویه و بویر احمد، شهره سلطانی از مازندران، مریم یابنده جهرمی از فارس، نازنین ولی زاده از خوزستان ، سعیده حسین زایی از سیستان و بلوچستان، برهان بیگدلی نشاط و عصمت ذاکری از اصفهان به ترتیب با کسب بیشترین امتیاز حائز رتبه اول کشوری شدند.

همچنین سحر آقاجانی تالش از گیلان، مریم ساقی از خراسان جنوبی، دانیال اعلمی از البرز و ایوب حمزه ایی از آذربایجان غربی نیز مشترکا مقام دوم جشنواره پانزدهم را به خود اختصاص دادند.

فروغ طاهری از قزوین، فریبا شمسی از مرکزی، طاهره علیدست از گلستان، لیلا کریمی اصل از قم، پروین نیک زر از یزد، یعقوب درستکار احمدی از خراسان رضوی، محمود کرمی از زنجان، عیدوست علیزاده لر از لرستان، طوبی نجفی از هرمزگان و لادن خدا رحمی از همدان به مقام سوم قناعت کردند.

شایان ذکر است تدریس صدیقه اکبرزاده از آذربایجان شرقی، نادر بازیار از ایلام، خاتون فرشچی از بوشهر، بابک مرادی از خراسان شمالی، فرزاد یوسفی از کرمانشاه، سیده رعنا موسوی از اردبیل و طیبه یزدانپناه از کرمان نیز به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شد.

همچنین در این مراسم با حضور مسئولین از رتبه های اول تا سوم کشوری تجارب برتر تدریس، تجارب برتر مدیران مدارس، مقالات برتر دبیران و برترین های بخش غیرحضوری الگوهای تدریس برتر نیز با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر درس جامعه شناسی به میزبانی استان کردستان از 25 لغایت 28 در اردوگاه شهید سلیمان خاطر و باشگاه فرهنگیان سسندج برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :