5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۰۸:۱۵:۰۴
کد مطلب:  905974
پروژه مهر / رییس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
ممنوعیت تدریس نیروی مرد در مدارس دخترانه

نورالله حیدری رییس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: به کارگیری نیروی مرد در مدارس دخترانه استان ممنوع می‌باشد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه نورالله حیدری در نشست ستاد ثبت نام دانش‌آموزان استان کرمانشاه گفت: در سطح شهر کرمانشاه (سه ناحیه) و شهرستان‌های بزرگ استان در مدارس دولتی و غیردولتی تدریس نیروی مرد در مدارس دخترانه به صورت درسی و تقویتی ممنوع می‌باشد.

حیدری با تاکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی به موقع افزود: در این نشست مصوب گردید معاونین آموزشی نواحی شهر کرمانشاه ضمن تشکیل جلسه با مدیران به ویژه مدیران مدارس استعدادهای درخشان، نمونه و غیردولتی متن بخشنامه را به رویت و امضای مدیران رسانده ضمن این‌که لازم است معاونین آموزشی و مسؤولین مشارکت‌ها در آغاز سال تحصیلی یک نسخه از برنامه مدارس را دریافت و با حضور در مدارس بر اجرای دستورالعمل موصوف نظارت نمایند.

حیدری تصریح کرد: با توجه به این‌که بخشنامه با امضای سرپرست وزارت آموزش و پرورش ارسال گردیده در صورت عدم رعایت، مسؤولیت مستقیم آن متوجه روسای ادارات آموزش و پرورش خواهد بود.

وی خاطرنشان ساخت: رییس اداره مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش در اولین فرصت جلسه‌ای توجیهی برای مدیران مدارس غیر دولتی تشکیل و متن بخشنامه را به امضای آنان برساند  در شهرستان‌ها و مناطقی که با کمبود نیروی زن در مدارس مواجه هستند لازم است ضمن ارسال اسامی و تعداد ساعات مورد نیاز و نیز نام درس از اداره کل درخواست مجوز نمایند ضمنا موارد باید به تایید طرح و برنامه اداره کل برسد.

به اشتراک بگذارید :