7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۰۸:۵۸:۰۶
کد مطلب:  906034
واقعی شدن ارزش سهام فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان

تعلق ارزش افزوده دارایی ها به فرهنگیان نقش موثری در درماندگاری وجذب اعضای جدید وارتقای رضایتمندی آنها دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ایلام، شمس الدین شیروانی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش ایلام در سومین جلسه ی کارگروه صندوق ذخیره ی فرهنگان استان که با حضور تمام اعضا در محل دفتر معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی برگزار شد اظهار داشت:  مواضع سرپرست محترم وزارت مبتی بر تعلق ارزش افزوده داراییها به فرهنگیان نقش موثری در درماندگاری وجذب اعضای جدید وارتقای رضایتمندی همکاران دارد.

وی افزود: لزوم ارتباطات مناسب و بی واسطه با همه ی اعضای صندوق و اعضای غیر عضو به منظور ترغیب به افزایش سهم الشرکه و عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان احساس می شود.

درابتدای این جلسه احمدی نماینده صندوق ذخیره ی فرهنگیان در استان ضمن ارائه ی گزارش از صورتجلسه جلسه ی قبل گفت: در راستای ارتقاء عملکرد و دستیابی به اهداف برنامه مهر تا مهر، باید از اعضای کارگروه های فعال شهرستان ها و مناطق تقدیر شود.

وی ادامه داد: با بررسی های دقیق می توان نیازسنجی های حوزه های مسکن، درمان، امور رفاهی و ... را تهیه کرد و ضمن ارائه طرح های پیشنهادی با همکاری صندوق ذخیره فرهنگیان می توان به این نیازها پاسخی در خور داد.

به اشتراک بگذارید :